Zpět na » » Sparta zveřejnila ceny vstupenek na Evropskou ligu, derby se Slovanem bude stát minimálně 450 Kč

Sparta zveřejnila ceny vstupenek na Evropskou ligu, derby se Slovanem bude stát minimálně 450 Kč

Sparta zveřejnila ceny vstupenek na Evropskou ligu, derby se Slovanem bude stát minimálně 450 Kč © uefa.com - Fotbalisté Sparty Praha

7

Líbilo se

05.09. - Už za dva týdny vstoupí fotbalisté pražské Sparty do bojů v základní skupině Evropské ligy. O dalších čtrnáct dní později pak odehrají své první domácí střetnutí proti švýcarskému klubu Young Boys Bern. Český mistr s přípravami nezahalí, a tak se fanoušci letenského mužstva dnes dozvěděli, na kolik je návštěva zápasů vyjde.

Sparta bude nejprve distribuovat balíčky na všechna tři domácí utkání. Vedle Bernu přijede na Letnou také italská Neapol nebo slovenský Slovan Bratislava, který trénuje český kouč František Straka.

Nákup balíčků bude rozdělen do dvou fází. V té první, jež bude probíhat od 15. do 20. září, si je mohou obstarat držitelé permanentních vstupenek a také majitelé karty fanouška od společnosti Fortuna. První skupina bude mít možnost v daném termínu kupovat i jednotlivé lístky, druhé je tato výsada odepřena.

Permanentkáři mají navíc nárok na další tři balíčky či vstupenky, pokud vlastní tzv. Zlatou permanentku, mohou si obstarat dokonce čtyři. Jeden vyjde na 936 - 2952 korun s běžnou a na 819 - 2583 Kč se Zlatou permanentkou.

Druhá fáze už se týká i ostatních fanoušků a bude trvat od 21. do 26. září. Balíčky stojí 1105 - 3485 korun a lze je koupit přímo na stadionu Sparty, v síti Ticketportal nebo v prodejně Nike Prague.

Mezi 27. září a 1. říjnem dojde také na prodej jednotlivých vstupenek na utkání s Bernem. Lístky na zápasy s Neapolí a bratislavským Slovanem budou k dispozici až od 6. 10.

Jejich ceny jsou o něco vyšší než na domácí ligu. Nejdráže vyjdou vstupenky na souboj s Neapolí, která na Letnou zavítá 27. listopadu jako úplně poslední ze tří soupeřů. Na Hamšikovu partu se fanoušci mohou podívat za 500 - 1500 korun.

O něco levněji stojí derby se Slovanem Bratislava, jež je na programu 6. listopadu. Tam se lístky pohybují mezi 450 - 1450 korunami. Nejméně fanoušci utratí za zápas s Bernem (350 - 1150 Kč). Sleva pro držitele permanentek je 20%, se Zlatou permanentkou dokonce 30%.

Sparta se tak ve srovnání s dalšími dvěma českými týmy vydala zlatou střední cestou. Zatímco Plzeň před dvěma lety ceny vyšponovala až na 1400 Kč za nejlevnější balíček, Liberec loni prodával lístky na všechna tři utkání od 850 Kč.

Kam dál?

Adam Kotrbatý / FotbalPortal.cz

Nejnovější články