Zpět na » » Předseda Bayernu Mnichov nepopírá zájem o Benatiu

- Předseda Bayernu Mnichov nepopírá zájem o Benatiu

Předseda Bayernu Mnichov nepopírá zájem o Benatiu © sportinglife.com - Mehdi Benatia

0

Líbilo se

19.08. - Předseda Bayernu Mnichov Karl-Heinz Rummenigge nevyloučil, že má jeho klub zájem o marockého obránce AS Řím Mehdiho Benatiu, který je spojován také s přestupem do Manchesteru United. Bavorský velkoklub momentálně hledá náhradu za dlouhodobě zraněného Javiho Martíneze.

Němečtí mistři jsou čím dál častěji v médiích skloňováni s nabídkou za marockého reprezentanta, který by se mohl na Allianz Areně stát náhradou za Španěla Javiho Martíneze, jenž si v zápase německého Superpoháru proti Dortmundu utrhl vaz v koleni a hrozí mu až šestiměsíční absence.

Rummenigge se však kvůli možnému zvýšení hráčovi ceny rozhodl blíže nevyjadřovat k podobným spekulacím, čímž jen potvrdil, že jeho klub skutečně uvažuje o příchodu stopera AS Řím, kterého si italský klub údajně cení na více než 40 milionů eur.

„Nebudeme k tomu nic říkat, protože by to mohlo vést ke zvýšení hráčovi ceny. Pokud něco budeme dělat na přestupovém trhu, pak bude vše záviset na kvalitě a ceně,“ řekl Rummenigge pro Sport1.de.

S přestupem bývalého obránce Udinese je rovněž spojován Manchester United, jenž se kvůli odchodům Ria Ferdinanda a Nemanji Vidiče snaží do konce přestupového termínu přivést posilu do středu obrany.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články