Zpět na » » Cerci na Twitteru oznámil svůj přestup do Atlética... A pak ho smazal

- Cerci na Twitteru oznámil svůj přestup do Atlética... A pak ho smazal

Cerci na Twitteru oznámil svůj přestup do Atlética... A pak ho smazal © marca.com - Alessio Cerci

1

Líbilo se

19.08. - Alessio Cerci patří mezi vyhlédnuté posily Atlética Madrid. A včera se mnozí fanoušci madridského klubu mohli zaradovat, když si na hráčově twitterovém účtu přečetli potvrzení jeho přestupu z Turína do hlavního města Španělska. Jenže když se za pár okamžiků chtěli touto novinou potěšit ještě jednou, byla smazána.

„Dohoda s Atléticem je dosažena. Děkuji Turínu a jeho fanouškům za všechno.“ Tak tahle zpráva se včera objevila na účtu sociální sítě Twitter fotbalisty Torino FC Alessia Cerciho. Vydržela tam ovšem jen pár okamžiků, neboť ji hráč smazal. Jenže v tu chvíli už se informace o jeho přestupu do Atlética šířila do světa rychlostí světla.

Cerci pár minut na to podal k celé události vysvětlení. Prý hrál se spoluhráčem z Turína Playstation a nemá vůbec páru o tom, co se přihodilo. Zřejmě musel, podle názoru italského fotbalisty, zaúřadovat hacker. Prý chce najít viníka. Kuriózní je, že zmíněným spoluhráčem byl Rubén Pérez, který je na hostování v Turíně právě z Atlética. Ten rovněž potvrdil Cerciho verzi.

Ať už Cerci psal zmíněné řádky, nebo ne, jisté je to, že Atlético se o hráče skutečně zajímá. Zejména pro jeho univerzálnost v útoku. Vedení rojiblancos však zásadně odmítá, že by k uzavření přestupu již došlo a uvádí, že v tomto ohledu nikam nespěchá. Možná to právě Cercimu trošku vadilo a chtěl tak bafuňáře lehce postrčit. Kdo ví?

Kam dál?

Jan Preisler / fotbalportal.cz, marca.com

Nejnovější články