Zpět na » » Věřím, že proti Znojmu budeme úspěšní, říká Limberský

Věřím, že proti Znojmu budeme úspěšní, říká Limberský

Věřím, že proti Znojmu budeme úspěšní, říká Limberský © fcviktoria.cz - David Limberský

0

Líbilo se

28.02. - V Doněcku nehrál kvůli nastřádaným žlutým kartám. Pouze seděl na tribuně a sledoval, jak jeho spoluhráči brání postupový výsledek. Když rozhodčí odpískal konec, hbitě přeskočil zábradlí, aby se mohl se zbytkem týmu radovat přímo na hrací ploše. Řeč je o Davidu Limberském, který se do obrany Viktorie vrátí v nedělním utkání se Znojmem.

Ačkoli se zápas na Ukrajině zařadí mezi největší úspěchy západočeského klubu, levý obránce se soustředí již na následující zápas. „Tím, že jsem v Doněcku nehrál, jsem ušetřil určitou sílu a těším se na Znojmo. Jsem moc rád, že se to klukům v Doněcku podařilo. Je to obrovský úspěch pro celou Plzeň. Teď ale musíme přepnout na ligu a zvládnout zápas se Znojmem,“ má jasno Limberský.

Viktoria je podle Limberského zkušenějším týmem, než tomu bylo v minulé sezóně. „Letos na podzim jsme ztráceli po pohárových utkáních méně bodů, než tomu bylo v dřívějších sezónách. Sílu na to máme, abychom náročné tempo posledních dnů zvládli,“ tuší jedna ze stálic základní sestavy Viktorie. Se znojemským fotbalem už nějaké zkušenosti má, i proto je odhodlán zvítězit. „Každý tým by se měl dát přečíst, v tom není nováček ze Znojma výjimkou. Věřím, že příprava bude dostatečně kvalitní, abychom byli úspěšní,“ uzavírá David Limberský.

Utkání se Znojmem startuje v plzeňské Doosan Areně v neděli 2. března od 19:00 hodin.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz

Související odkazy
Nejnovější články