Zpět na » » V nominaci Pavla Vrby jsou jen dva hráči Viktorie

V nominaci Pavla Vrby jsou jen dva hráči Viktorie

V nominaci Pavla Vrby jsou jen dva hráči Viktorie © fcviktoria.cz - David Limberský v utkání Viktorie Plzeň

1

Líbilo se

25.02. - Trenér reprezentačního týmu České republiky Pavel Vrba oznámil v úterý 25. února nominaci národního celku pro přípravné utkání s Norskem. Do výběru, který ve středu 5. března vyběhne poprvé pod novým trenérem k mezistátnímu zápasu, zařadil Vrba také dva své bývalé svěřence z Viktorie Plzeň.

Stálicí na levé straně obrany je nejen v západočeském celku David Limberský. Společně s ním se v pražském Edenu bude mít možnost představit i záložník Daniel Kolář. Ve výběru trenéra Vrby jsou zároveň bývalí zástupci červeno-modrých barev František Rajtoral a Vladimír Darida. Slovenské reprezentační mužstvo odehraje ve stejném termínu přípravný zápas s Izraelem. V nominaci Jána Kozáka jsou Michal Ďuriš, Marián Čišovský a momentálně zdravotně indisponovaný Matúš Kozáčik.

Svou nominaci prozradil také trenér výběru do jedenadvaceti let. Útok lvíčat je vyhrazen dvojici kmenových hráčů Viktorie. Michael Krmenčík i Lukáš Stratil nyní působí v Ostravě respektive Příbrami. V juniorském výběru našich východních sousedů figuruje jediný zástupce plzeňské kabiny, kterým je Patrik Hrošovský.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Nejnovější články