Zpět na » » Teplický kouč Přerost skončil. Nahradil jej Zdeněk Ščasný

- Teplický kouč Přerost skončil. Nahradil jej Zdeněk Ščasný

Teplický kouč Přerost skončil. Nahradil jej Zdeněk Ščasný © -

1

Líbilo se

02.10. - AKTUALIZOVÁNO Novým hlavním trenérem Teplic se stal Zdeněk Ščasný, jenž se do ligy vrací po dlouhých třech letech.

Ředitel severočeského klubu přiznal, že byl Přerostovou rezignací zaskočen. „Žádný seznam možných adeptů nemáme, sami jsme současnou situací zaskočeni. Všechno je komplikované i tím, že sezona je rozběhnutá a trenéři, kteří by třeba přicházeli v úvahu, jsou někde smluvně zavázaní. V pondělí ale situaci začneme řešit. Nejprve si ale uděláme pořádek ve vlastních řadách," přiznal, že o trenérské náhradě prozatím opravdu nepřemýšlel.

(to ještě nevěděl, že sežene tak rychle právě Ščasného)

Co jej však velmi mrzí, je přístup teplických hráčů. Podle Hrdličky mohou zejména sami fotbalisté, nikoli Přerost, za tristní výkony a dosavadní předposlední místo v tabulce. "Hodně mě zklamali, protože trenérovi Přerostovi vůbec nepomohli. Jejich vinou je, kde v tabulce jsme. Na hřišti jim absolutně chyběla disciplína a kázeň. Ano, i Přerost udělal nějaké chyby, což se vzhledem k jeho mládí dalo čekat, ale to, co občas předváděli na trávníku, by nezachránil ani Mourinho."

"Chybí nám od nich jakákoliv zpětná vazba. Mají tady výborné podmínky pro práci, ale výsledky se jaksi nedostavují. Prohrát se může, na tým může přijít i nějaká chvilková krize, ale devět kol už není náhoda. Budu od nich chtít vysvětlení. Já se jim do očí klidně podívám, ale oni je možná budou klopit," dále dodal teplický šéf.

Nakonec dodal, že mladému odstoupivšímu trenérovi stále věří a do budoucna jej rozhodně nezatracuje. "Byl jsem to hlavně já, kdo Lukáše v létě doporučoval k našemu áčku. Jeho trenérskou práci a nadšení jsem znal dlouho. Říkám si, jestli mu tahle tvrdá lekce neuškodí. Sám pevně věřím, že ne. Je mladý, plný sil. A tvrdím, že v budoucnu může být stále perspektivní znovu i pro Teplice.“


Zdeněk Ščasný vedl mužstvo již na dnešním dopoledním tréninku. Představen bude oficiálně na odpolední tiskové konferenci.

Kam dál?

/ FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
camfuu - 06.10. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní info

http://bone.bloger.cz/

camfuu
Související odkazy
Nejnovější články