Zpět na » » Podaný ze Sparty posílí Olomouc, na Letnou jde asistent Jílek

- Podaný ze Sparty posílí Olomouc, na Letnou jde asistent Jílek

Podaný ze Sparty posílí Olomouc, na Letnou jde asistent Jílek © FotbalPortal.cz -

0

Líbilo se

22.12. - Fotbalisty Sigmy Olomouc posílí záložník Jakub Podaný, který přichází na hostování z pražské Sparty. Na Letnou jde výměnou asistent trenéra Václav Jílek, hanácký klub se nakonec dohodl s Pražany na jeho odchodu, informuje ve čtvrtek server Sigmy Olomouc.

Vedení SK Sigma Olomouc se rozhodlo trenéra Václava Jílka do Sparty pustit, akceptovalo totiž nabídku Letenských, která vzešla z úterního jednání vedení obou klubů v Olomouci. Vedení hanáckého klubu přihlédlo k zájmu Václava Jílka v týmu lídra tabulky působit. Ze Sparty Jílka přijdou výmenou pro jarní část Gambrinus ligy na hostování dva hráči.

Prvním z nich je záložník Jakub Podaný, který bude na Hané působit na hostování s opcí. Další hráč přijde do Sigmy koncem měsíce ledna podle výběru. Třetí trejd z Letné do Olomouce se plánuje před zahájením soutěžního ročníku 2012/2013. Kluby potvrdily dohodu o s vizí dlouhodobé spolupráce.

Jakub Podaný v Gambrinus lize dosud za Spartu a Bohemians odehrál 31 utkání, dal jednu branku.

Namísto Václava Jílka bude v realizačním týmu Petra Uličného působit bývalý záložník SK Sigma Josef Mucha, který dříve působil v 1. HFK Olomouc, SFC Opava nebo Tescomě Zlín.

Michael Künzel / Mediafax.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
cupes - 26.12. Odpovědět

fantastické zápasy

cupes
Nejnovější články