Zpět na » Premier League » Sanchez spoléhá na Kellera

Premier League - Sanchez spoléhá na Kellera

0

Líbilo se

06.10. - Z trojice gólmanů londýnského Fulhamu se na post týmové jedničky začíná nejvíce tlačit bývalý brankář německého Mönchengladbachu Kasey Keller, který si zachytal minulý týden proti Chelsea a možnost nejspíš dostane i zítra v duelu s Portsmouthem.

Z osmi zápasů, jež Cottagers v prozatímním průběhu odehráli, si zachytali všichni brankáři tohoto mužstva, přičemž každý dostal možnost alespoň ve dvou zápasech. Tony Warner má na kontě tři starty, Antti Niemi také, zmíněný Keller dva. S nadcházejícím utkáním proti Portsmouthu se trenér Lawrie Sanchez rozhodne vsadit na americkou jistotu mezi třemi tyčemi. Kellera čeká nelehký úkol a sice vynulovat útočníky Pompey, kteří v minulém kole rozprášili v památném střetnutí Reading 7:4.

Severoirský stratég počítá s tím, že před jeho svěřence je postaven podobný soupeř jako minulou sobotu na Stamford Bridge. I když zápas s Chelsea znamenal pro Kellera teprve druhý ligový start v sezóně, podle trenéra podal výborný výkon a místo prvního gólmana Cottagers by si mohl rezervovat na delší dobu.

„Udržel čisté konto, což se nám letos na ligové scéně ještě nepodařilo. Proti Chelsea jsem se rozhodl nasadit Kaseyho a neobdržel branku. A to je hlavní úloha gólmana. Antti Niemiho sužovaly v přípravě problémy se zápěstím a stále není stoprocentně fit, ale je dobré mít tři brankáře na vysoké úrovni, kteří spolu mohou soupeřit,“ svěřil se Sanchez

„Někteří hráči to nemají rádi. Jenže faktem je, že zdravé soupeření je potřebné, pokud hrajete v Premier League. V minulém ročníku byl Antti fantastický. Říkal jsem, že jeho zákroky nám pomohli se udržet v Premiership. Ovšem to byla uplynulá sezóna. V přípravě nebyl v pořádku a v tréninku před úvodním zápasem s Arsenalem se zranil.“

„Naneštěstí, nemůžete čekat na hráče až se vyléčí. Musíte použít alternativy a jestliže hrajete dobře, šanci si zasloužíte. Kasey má v tomto ohledu navrch, chytal v sobotu, nepustil branku, takže je více než pravděpodobné, že se v bráně objeví i zítra s Portsmouthem. Ovšem fotbal je o tom: Pokud podáváte dobré výkony, zůstanete u mužstva,“ zdůvodnil dřívější lodivod reprezentace Severního Irska.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články