Zpět na » Premier League » Benitez: Spurs jsou stále dobrým mužstvem

Benitez: Spurs jsou stále dobrým mužstvem

0

Líbilo se

06.10. - Trenér Liverpoolu Rafael Benitez přiznal, že je překvapen prozatímními špatnými výsledky svého nedělního soupeře – Tottenhamu, ale doufá v prohloubení jejich mizérie zítra na Anfield Road.

Kormidelník Reds věří, že kvalita skrývající se v kádru Kohoutů musí dříve nebo později vyplout napovrch a po tom, co se celek ze Severního Londýna nachází v sestupovém pásmu, nabere jejich výkonnostní křivka vzestupnou tendenci.

„Myslím, že jsou velmi dobrý tým. Utratili spoustu peněz, aby narušili kompaktnost „Velké čtyřky“ a v minulé sezóně Martin Jol odvedl kus dobré práce. Nyní jsou však trochu pod tlakem. Mají skvělé hráče a přestože dávají góly, výsledky se nedostavují. Co jsem viděl, ve dvou nebo třech zápasech měli smůlu a ztratili jistotu, ovšem v uplynulém ročníku ukazovali, že udělali velký pokrok a podle mého by se za nějaký čas měli přiblížit k nejvyšším příčkám tabulky. Budou se zlepšovat, ale doufám, že až po nedělním vzájemném utkání,“ uvedl Benitez.

Ĺ panělský taktik na lavičce Liverpoolu bude v duelu s Hotspur postrádat Fabia Aurelia, který si poranil lýtko v prohraném utkání Ligy mistrů s Marseille. Benitez si je jistý, že středeční neúspěch v Champions League hodí jeho svěřenci za hlavu.

„Jestliže máte příležitost hrát nové utkání v několika dnech, můžete věci změnit. Vždycky to je to samé. Každý rok se musíte vyrovnávat s nějakými problémy, ale pokud vyhrajete pár zápasů v řadě, každý je šťastnější a v neděli se za tímto cílem pokusíme vykročit,“ dodal Rafael Benitez.

/ Fotbalportal.cz / liverpoolfc.tv

Nejnovější články