Zpět na » Premier League » Tottenham za své chování zaplatí, říká prezident Sevilly

Premier League - Tottenham za své chování zaplatí, říká prezident Sevilly

0

Líbilo se

31.10. - Velice nelibě nesou v Seville odchod trenéra Juande Ramose do Tottenhamu, zejména pak prezident Jose Maria del Nido. Ještě více pod kotel pak přiložil sám Ramos, který prohlásil, že by si do Spurs chtěl přivést duo Alves - Kanouté. Podle Nida však Tottenham v tomto případě dostane, co si zaslouží.

"Pochybuji, že Tottenham bude mít na Alvese s Kanoutém dost peněz. Pokud je totiž budou v zimě chtít, musí zaplatit jejich výkupní klauzule," vzkazuje del Nido do Anglie. Oba hráči by podle klauzule údajně měli být k mání za celkovou sumu 60 milionů liber.

"Ale Sevilla nemá zájem žádné hráče prodávat. Tottenhamu se dostane takové odpovědi, jakou si zaslouží. Zachovali se tak jak se zachovali a my teď upřednostníme zase svoje zájmy. Anglické kluby se často poptávají na naše hráče, ale měli by vědět, že pokud je budeme chtít udržet, tak je udržíme," pokračuje del Nido.

"Můžu všechny ujistit, že soustředíme naši veškerou energii k tomu, aby Tottenham zaplatil následky celé situace, kterou vyvolal naprosto proti pravidlům. Ve Španělsku nejsme na takové lsti zvyklí. Ani jinde v Evropě jsem o podobném případu neslyšel. Vzkazuji Spurs a jejich fanouškům, aby se nad sebou zamysleli," dodává prezident Sevilly.

/ fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články