Nepřihlášen

Nepřihlášen

Styly

Moderní Výchozí zelená Zelená Šedá Okrová Oranžová Modrá Červená Gaming Freestyle

Zpět na » Premier League » Chelsea se vložila do případu Enza Fernándeze, dojde zřejmě k disciplinárnímu trestu

Chelsea se vložila do případu Enza Fernándeze, dojde zřejmě k disciplinárnímu trestu

Chelsea se vložila do případu Enza Fernándeze, dojde zřejmě k disciplinárnímu trestu © iconsport.photo - Fernández bude mít na Copa América horší vzpomínky, než si myslel

0

Líbilo se

17.07. - Oslavy triumfu na Copa América se jinak fotbalově výjimečně nadanému středopolaři vůbec nepovedly. Enzo Fernández na svém Instagramu veřejně pohoršoval francouzské hráče a jeho mimo jiné rasistické urážky budou mít dohru na více frontách. Po několika vyšších orgánech se k incidentu již vyjádřila také Chelsea, hráčův zaměstnavatel.

Projevy 23letého Argentince veřejně odsoudila FIFA, dokonce k žalobě sáhla Francouzská fotbalová federace. Zatímco argentinští představitelé i zástupci jihoamerického CONMEBOL mlčí, k nepříjemné situaci se museli vyjádřit zmiňovaní Blues.

„Fotbalový klub Chelsea považuje veškeré formy diskriminace za naprosto neakceptovatelné. Jsme pyšní na to, že jsme rozmanitý klub přijímací všechny lidi, kteří se mohou cítit vítáni nezávisle na tom, z jaké pochází kultury, komunity a jakou mají identitu,” stojí v prohlášení ze středečního rána.

„Jsme si vědomi a oceňujeme veřejnou omluvu našeho hráče, použijeme to jako příležitost k edukaci. Klub zahájil interní disciplinární proces.” Lze tedy očekávat pravděpodobně finanční pokutu a velkou lekci pro rodáka ze San Martínu.

S otazníkem je, jak spoluhráči ocení návrat Enza Fernándeze do kabiny. Několik jeho francouzských kolegů jej přestalo na Instagramu sledovat, Wesley Fofana se dokonce k vysílání z argentinských oslav negativně vyjádřil na vlastních sociálních sítích.

Z Fofany a Fernándeze zřejmě v šatně nejlepší kamarádi nebudou

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz

Nejnovější články