Zpět na » Premier League » Liverpool zahájil jednání s Feyenoordem ohledně příchodu trenéra Arneho Slota

Liverpool zahájil jednání s Feyenoordem ohledně příchodu trenéra Arneho Slota

Liverpool zahájil jednání s Feyenoordem ohledně příchodu trenéra Arneho Slota © iconsport.photo - Arne Slot

1

Líbilo se

24.04. - Liverpool podle informací televizní stanice Sky Sports zahájil jednání s Feyenoordem ohledně možného podpisu trenéra Arneho Slota. Nizozemský kouč se objevil jako jeden z hlavních kandidátů Liverpoolu na post nového manažera, který u týmu v létě nahradí úspěšného Jürgena Kloppa.

Hlavní trenér nizozemského Feyenoordu údajně splňuje veškerá kritéria Liverpoolu při hledání Kloppova nástupce a podle zpráv z Holandska by proces ohledně příchodu Slota na Anfield Road mohl postupovat velice rychle.

Sám Slot údajně jeví velký zájem o angažmá v Liverpoolu, který by za jeho podpis musel Feyenoordu poslat kompenzaci ve výši přibližně 9 milionů liber.

Slot v minulé sezóně dovedl Feyenoord po dlouhých šesti letech k ligovému titulu v Eredivisie a minulý týden si s klubem zajistil zisk KNVB Cupu.

Úspěchy i atraktivní styl hry

Slot převzal tým na začátku sezóny 2021/22 po Dicku Advocaatovi a sezónu zakončil pátým místem v tabulce. O dva roky později už s klubem slavil zisk mistrovského titulu a oceňován je i za atraktivní útočný fotbal s intenzivním presinkem.

Feyenoord se v letošní sezóně nachází čtyři kola před koncem soutěže na druhém místě tabulky nizozemské ligy, devět bodů za vedoucím PSV Eindhoven. V Evropě skončil třetí ve skupině Ligy mistrů, odkud se dostal do Evropské ligy, kde jej v únoru vyřadilo AS Řím.

Kam dál?

Vít Sedlák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články