Zpět na » Premier League » West Ham si vyhlédl náhradu za Paquetu. Bude o ní bojovat s AC Milán

West Ham si vyhlédl náhradu za Paquetu. Bude o ní bojovat s AC Milán

West Ham si vyhlédl náhradu za Paquetu. Bude o ní bojovat s AC Milán © iconsport.photo - Crysencio Summerville

0

Líbilo se

10.04. - Lucas Paquetá se údajně dohodl s Manchesterem City a West Ham ho udržet nedokáže. Brazilský záložník je pro West Ham klíčovou postavou, a tak bude potřeba ho exkluzivně nahradit. West Ham by do pozice nové superstar chtěl dosadit hvězdu Leedsu Crysencia Summervilla z Leedsu. O něj má ale zájem i AC Milán. Tam se chtějí připravit na Leaův odchod.

Lucas Paquetá přidal do hry West Hamu něco, co v ní nebylo. Je to úplně jiný typ hráče, než David Moyes ve svém systému využíval. Začátek měl těžký, ale dokázal se prosadit a stal se skutečnou superstar West Hamu, měl obří podíl na titulu v Konferenční lize a i v aktuální sezóně Premier League na něm hra Kladivářů stojí. Není tedy divu, že už v létě o něj byl zájem z Manchesteru City. Nevyšlo to, ale nyní už se údajně brazilský záložník se Cityzens dohodl a zbývá dořešit částku mezi kluby. Každopádně ho West Ham s největší pravděpodobností neudrží.

Náhrada za Paquetu

A tak se poohlíží po náhradě. Tu si vyhlédl v Leedsu. Jde o Crysencia Summervilla. Mladý nizozemský křídelník s kořeny ze Surinamu přišel do Leedsu jako obrovský talent v roce 2020 z Feyenoordu. Vloni už se dokázal prosadit v Premier League, a po sestupu je největší hvězdou Leedsu a se 17 góly a 8 asistencemi patří mezi nejlepší hráče soutěže. Čistá náhrada za Lucase Paquetu to ale být nemůže. Summerville je dynamický a produktivní křídelník. Není to typologicky stejný hráč jako brazilský reprezentant.

O Summervilla je zájem

Na jednom křídle Kudus, na druhém Sumerville, to zní moc dobře. Styl West Hamu by se v případě, že nepříjde přímá typologická náhrada musel změnit. West Ham však nebude jediným zájemcem o 22letého odchovance Feyenoordu, jenž má aktuálně tžní hodnotu 18 milionů eur. O Summervilla je zájem i v AC Milán, kde se připravují na možný odchod Rafaela Leaa, ačkoliv to nemusí být úplně hned. V případě Summervilla se tu určitě najdou i další zájemci. V pozadí se mluví třeba i o Aston Ville, nebo dokonce Arsenalu.

Crysencio Summerville

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články