Zpět na » Premier League » Erik ten Hag: Výhra nad Brentfordem musí být bodem obratu. Co řekl k další chybě Andrého Onany?

Erik ten Hag: Výhra nad Brentfordem musí být bodem obratu. Co řekl k další chybě Andrého Onany?

Erik ten Hag: Výhra nad Brentfordem musí být bodem obratu. Co řekl k další chybě Andrého Onany? © iconsport.photo, fotbalportal.cz - Erik ten Hag

1

Líbilo se

08.10. - Manažer Manchesteru United Erik ten Hag po sobotním ohromujícím otočení výsledku utkání s Brentfordem věří, že může jít o bod obratu v zatím nevydařené nové sezóně. United sice po další chybě brankáře Andrého Onany mířili k třetí porážce v řadě, ale Scott McTominay dvěma góly v nastavení otočil výsledek ve prospěch United.

Vítězství nad Brentfordem posunulo Manchester United na devátou příčku tabulky Premier League a hlavně jim umožnilo jít do reprezentační přestávky s jistou dávkou optimismu po předchozích porážkách.

„Ulevilo se nám, zvláště když se nám podařilo otočit další utkání, které se pro nás vyvíjelo špatně,“ řekl ten Hag po zápase.

„Ukázali jsme velký charakter a odolnost týmu, když jsme se drželi plánu a čekali na naši vlastní porci štěstí. Byli jsme trpěliví a bojovali. Jsem na tento tým opravdu hrdý.“

„Tohle musí být bod obratu, ale také restart, protože se musíme dostat na ještě vyšší úroveň.“

Po většinu utkání se zdálo, že další chyba letní posily do brány z Interu Milán Andrého Onany se podepíše pod další ztrátu bodů United.

Kamerunský reprezentant se stal terčem kritiky například za své nedávné hrubky v zápasech proti Bayernu Mnichov nebo Galatasarayi a v sobotním utkání jej zase až příliš snadno překonal také Mathias Jensen.

Onana nicméně nebyl jediným hráčem United, který se pod vedoucí branku Brentfordu podepsal, velkou měrou se o něj totiž zasloužili i jeho laxní spoluhráči Casemiro a Victor Lindelof.

Výkon může být vždy lepší, ale nikdy se nemůže stát, že někomu takto darujete gól,“ dodal ten Hag. „Po dlouhou dobu jsme kontrolovali hru, ale na této úrovni nelze takto jednoduše darovat branky.“

„Musíme převzít větší zodpovědnost, abychom vyhrávali zápasy. Tento zápas byl takovým odrazem začátku naší sezóny. Nejprve chyba, ale poté comeback, osobnost a charakter.“

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články