Zpět na » Premier League » Zraněný kapitán Chelsea Reece James měl po zápase s Aston Villou slovně napadnout rozhodčího

Zraněný kapitán Chelsea Reece James měl po zápase s Aston Villou slovně napadnout rozhodčího

Zraněný kapitán Chelsea Reece James měl po zápase s Aston Villou slovně napadnout rozhodčího © iconsport.photo - Reece James

0

Líbilo se

28.09. - Reece James je kapitánem, jakého prostě nechcete. Pokud zůstane alespoň měsíc zdravý a v kondici, rovná se to zázraku. V nové sezóně, kdy mu vedení svěřilo kapitánskou pásku, James vydržel přesně 1 soutěžní zápas, než skončil na marodce. A další problém přichází. Po víkendovém utkání s Aston Villou, jenž Chelsea prohrála měl James začít urážet rozhodčího.

Reece James má jednoznačně potenciál na to být jedním z nejlepších pravých beků světa, možná v historii. Talentu má na rodzávání, tvrdě pracuje a vyspěl v lídra. Jenomže s tím, že nedá dohromady větší sérii zápasů bez zranění je pro svůj tým spíše zátěží než posilou. Musíte prostě žít s tím, že máte v týmu zbraň, kterou ale po většinu času nemůžete použít. Výjimkou není ani tato sezóna. Z Jamese v Chelsea udělali kapitána, ale on se zranil už po prvním ostrém zápase sezóny. Místo za něj musel vzít Malo Gusto.

I přes své zranění hamstringů, které ho trápily už během minulého ročníku, žije Reece Jame s týmem, jemuž se ale vůbec nedaří. Není schopný dávat góly a sráží ho individuální chyby, které hráči nedělají jen před brankou soupeře. Tímto pozdravujeme Moisese Caiceda, který udělá za 116 milionů eur jednu za zápas. Frustrace je tedy pochopitelná, i když zrovna nejste na hřišti. Jedna chyba Chelsea podrazila i o víkendu v zápase s Aston Villou, který rozhodl gól Ollieho Watkinse. Tentokráte jí udělal nejzkušenější hráč v týmu, kterým je Thiago Silva.

Reece James to po zápase nezvládl a v tunelu naběhl na rozhodčího, kterého začal slovně urážet. Jestli ale čekal, že to Jarrod Gillet nechá být, mýlil se. Samozřejmě se to dostalo do zápisu utkání a Reece James se bude muset zodpovídat před tribunálem FA. Na nějaké vyjádření má kapitán Chelsea čas do 29. září. Je tedy dost možné, že kromě zranění ho od zápasů dále bude držet i trest, bez kterého se asi FA neobejde. Jakožto kapitán by měl své spoluhráče držet a uklidňovat. Takhle se kapitán nechová.

Reece James

David Suchý / bbc.com

Nejnovější články