Zpět na » Premier League » Zbytečný výlet do Mnichova. Fulham na poslední chvíli zrušil přestup Joaa Palhinhy do Bayernu

Zbytečný výlet do Mnichova. Fulham na poslední chvíli zrušil přestup Joaa Palhinhy do Bayernu

Zbytečný výlet do Mnichova. Fulham na poslední chvíli zrušil přestup Joaa Palhinhy do Bayernu © iconsport.photo - Palhinha rozhodl o remíze Fulhamu s Arsenalem

0

Líbilo se

01.09. - Vypadalo jako prakticky hotový přestup. Bayernu Mnichov se nejenže pár hodin před uzávěrkou přestupů v Bundeslize podařilo dohodnout s Fulhamem na příchodu portugalského záložníka Joaa Palhinhy, ale ten dokonce již procházel v Mnichově lékařskou prohlídkou, přesto nakonec zůstává hráčem Fulhamu, který transfer na poslední chvíli zrušil.

Portugalský záložník se během posledních dní ocitl mezi hlavními přestupovými cíli bavorského velkoklubu a zdálo se, že poté, co Leeds United přijal jeho nabídku na přestup hráče, se i stane novou posilou Bayernu.

Palhinha dokonce dostal od Fulhamu svolení odletět do Německa na lékařskou prohlídku, takže se očekávalo, že se přestup Portugalce podaří dotáhnout před večerní uzávěrkou přestupů, jenže k tomu už nedošlo.

Cottagers totiž nedokázali za svoji oporu najít před uzávěrkou přestupů adekvátní náhradu a když padl příchod Scotta McTominaye z Manchesteru United, přestup Palhinhy do Bayernu zrušili.

Fulhamu se tak nakonec podařilo udržet svůj klenot, jelikož 28letého portugalského záložníka považuje klub za klíčové hráče a nechtěl se s ním loučit, pokud nepřivede stejně kvalitní posilu.

Zhroucený přestup Palhinhy by nicméně neměl mít vliv na přesun Nizozemce Ryana Gravenbercha z Bayernu Mnichov do Liverpoolu, jelikož ani jedna dohoda neměla být závislá na druhé.

Fulham podepsal Palhinhu minulý rok za 17 milionů liber ze Sportingu Lisabon a do konce smlouvy v klubu mu zbývají čtyři roky, přičemž anglický klub má opci na její prodloužení o dalších 12 měsíců.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články