Zpět na » Premier League » Liverpool šokuje: Z Moisese Caiceda udělá nejdražšího hráče historie Premier League

Liverpool šokuje: Z Moisese Caiceda udělá nejdražšího hráče historie Premier League

Liverpool šokuje: Z Moisese Caiceda udělá nejdražšího hráče historie Premier League © iconsport.com - Moises Caicedo - Nejdražší hráč historie Premier League

3

Líbilo se

11.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Z počínání Liverpoolu člověku opravdu zůstává rozum stát. Se Southamptonem se přetahuje o 5 milionů liber za Laviu, ale najednou na stůl položí 110 milionů liber za Moisese Caiceda. Talentovaný ekvádorský záložník tak nakonec mění směr z Londýna do Liverpoolu. The Reds přeplatili Chelsea a přestup se nyní dokončuje. Jedná se o nejdražší přestup historie Premier League.

Moises Caicedo platí už pár let za obrovský talent. Vychoval ho ekvádorský klub Independiente del Valle. Hrál za něj pravidelně od 17. Zájem o něj byl z největších klubů světa, ale nakonec si vybral Brighton. Strávil chvíli na hostování v Belgii, ale jakmile se vrátil, ukázalo se, že Brighton opět odvedl famózní práci na přestupovém trhu. Ekvádorský defenzivní štít se během minulého ročníku zařadil mezi nejlepší záložníky Premier League. Je o něj mohutný zájem mezi anglickou špičkou. Pochopitelně. Caicedo je generační talent.

Už v zimě měl skoro namířeno do Arsenalu. Rozloučil se s fanoušky, ale Brighton přestup zamítl. Pokorně tak sezónu dohrál na pobřeží a v létě se kolotoč rozjel znovu. Arsenal už ho měl jako alternativu za Declana Rice. Ten vyšel a Ekvádorec nebyl potřeba. Přišla tak Chelsea. Caicedo měl bý náhradou za N´gola Kantého. Jenomže doposud bylo celé léto o přetahování se s Brightonem. Žádný jiný klub už ale ve hře zdánlivě nebyl. Brighton prodávat nechtěl, ale nakonec dal ultimátum do čtvrtečního večera. Nejvyšší nabídka bude přijata. Chelsea nabídla 100 milionů liber.

Jenomže přišel Liverpool a zaplatil 110 milionů. Je to rekordní nabídka, kterou Brighton okamžitě přijal. Liverpool aktuálně připravuje všechny dokumenty, aby se 21letý Caicedo mohl stát posilou The Reds, kteří akutně potřebují defenzivního záložníka. Caicedo se sane nejdražším hráčem historie Premier League. Opět tak jednou Liverpool šokoval. Nepochopitelné je to, že se přetahoval se Southamptonem o 5 milionů liber za Romea Laviu. Na něj podala nabídku právě i Chelsea, které nyní Liverpool parádně vypálil rybník. Vyplatí se tento přestup?

David Suchý / twitter.com

Nejnovější články