Zpět na » Premier League » Emerson Royal utratil téměř milion liber za individuální tréninky

Premier League - Emerson Royal utratil téměř milion liber za individuální tréninky

Emerson Royal utratil téměř milion liber za individuální tréninky © iconsport.photo -

0

Líbilo se

22.02. - Hvězda Tottenhamu Hotspur Emerson Royal utratil 800 000 liber z vlastních peněz, aby se stal lepším hráčem a zapůsobil na manažera Antonia Conteho - což se začíná vyplácet.

Čtyřiadvacetiletý hráč v neděli otevřel skóre při výhře Spurs 2:0 nad West Hamem United a pomohl svému týmu vrátit se do první čtyřky Premier League. Je to pozoruhodný obrat vzhledem k Emersonově pověsti, když se poprvé stěhoval na sever Londýna.

V roce 2021, kdy ho vedl Nuno Espirito Santo, opustil Barcelonu a podepsal se Spurs pětiletou smlouvu. Nuno v horkém křesle na stadionu Tottenhamu Hotspur dlouho nevydržel a ještě téhož roku ho nahradil Conte. Italský trenér používá rozestavení se třemi hráči vzadu, což je něco, v čem měl Emerson zapůsobit.

Emerson se původně nechal slyšet, že Conte ho v této roli nemá rád. Místo něj byl pravidelně vybírán Matt Doherty.

Podle deníku The Sun podnikl několik kroků ke zlepšení své všestranné hry. Brazilský fotblalista si pořídil hyperbarickou kyslíkovou nádrž, aby si doma udržoval kondici. Používá ji po zápasech a loni na Instagramu zveřejnil obrázek, na němž má na sobě masku v nádrži.

Emersonův otec je součástí jeho manažerského týmu a údajně si najal neurologa, aby synovi pomohl zvládat tlak spojený s působením v Premier League.

Neurověda zahrnuje sledování chování mozku a podchycení jeho fungování. Je považována za rychle se rozvíjející obor a většině poskytuje pozitivní výsledky.

Během Conteho úspěšného působení v Interu Milán měl na pravém křídle Achrafa Hakimiho, kterému se v této roli dařilo. Hakimi nyní působí v Paris Saint-Germain a Royal si nechal vypracovat skautskou zprávu o marockém reprezentantovi, který v 45 zápasech za Inter vstřelil sedm branek.

V roce 2021 Conte označil Hakimiho za jednoho z nejsilnějších obránců na světě poté, co se zlepšil na obou koncích hřiště. Prohlásil: "Potřeboval pár laviček a přijal to s klidem a je dychtivý se učit. Nyní je jedním z nejsilnějších obránců na světě. Hodně se také zlepšil v obranné fázi a v poslední přihrávce."

Vzhledem k tomu, jak Hakimi přijal Conteho fyzicky náročný systém, je pro Emersona ideální případovou studií. Ten se nyní stal první volbou Spurs.

petr magasanik / twitter.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články