Zpět na » Premier League » Záložník Lipska Dani Olmo je prý v hledáčku Manchesteru United

Premier League - Záložník Lipska Dani Olmo je prý v hledáčku Manchesteru United

Záložník Lipska Dani Olmo je prý v hledáčku Manchesteru United © abendzeitung-munchen.com - Dani Olmo sice nemá čísla, ale má něco, co velkokluby láká

0

Líbilo se

03.01. - Na MS v Kataru patřil mezi nejlepší španělské hráče a v Lipsku si ho ohromně považují. Jednou ale nastane čas, kdy bude Dani Olmo na tento německý klub až příliš velkou rybou. Nebo už snad nadešel? Na 24letého záložníka údajně nabídku podal Manchester United. Ta by měla být ve výši 65 milionů eur, což by mohlo být pro býky poměrně lákavé.

Dani Olmo měl zajímavý začátek kariéry. Vychovala ho La Masia, ale jako velmi mladý se překvapivě vydal do Dinama Záhřeb, kde byla větší šance, že si pořádně zahraje. A to se potvrdilo. Ještě jako mladíček patřil mezi nejlepší hráče chorvatské ligy a od ledna 2020 je hráčem Lipska, které za něj dalo 29 milionů eur. Olmo hraje dobře, ale čísla bychom od hráče, který se pohybuje poměrně vysoko, čekali asi vyšší. Kromě sezóny 2020/21 kdy zapsal 5 gólů a 9 asistencí je to nic moc. Navíc je poměrně často zraněný.

I přesto se o něm ale mluví jako o jednom z nejtalentovanějších hráčů v Evropě. Je mu pouze 24 let, a tak toho má rozhodně hodně před sebou. Opravdu ale stojí hráč, který má z pozice ofenzivního záložníka za sezónu a půl v Bundeslize 4 góly a 5 asistencí, částku okolo 60 milionů eur. Pro Manchester United asi ano. 29násobný reprezentant Španělska ale prý není jen na hledáčku rudých ďáblů. Zájem by měl mít i Bayern Mnichov. Velmi blízko jeho podpisu prý byla vloni Barcelona, ale proti byl nový trenér Xavi, který ho v týmu nechtěl.

David Suchý / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články