Zpět na » Premier League » Matheus Nunes ze Sportingu se stane rekordní posilou Wolves. Překoná i Fábia Silvu

Matheus Nunes ze Sportingu se stane rekordní posilou Wolves. Překoná i Fábia Silvu

Matheus Nunes ze Sportingu se stane rekordní posilou Wolves. Překoná i Fábia Silvu © lookcharms.com - Matheus Nunes je rekordní posilou Wolves

0

Líbilo se

16.08. - Letní přestupové období Wolves by šlo shrnout tak, že kvalita zde převyšuje kvantitu. Moc hráčů nepřišlo, ale všichni jsou ideálními posilami do systému, který chce praktikovat trenér Lage. Proto přišel stoper Collins a odešel kapitán Coady. Proto přišel z Valenice Guedes a proto je na cestě i nová nejdražší posila klubové historie Matheus Nunes ze Sportingu Lisabon.

Sporting je v posledních letech jako továrna na hráče obrovské kvality. Ať už se bavíme o Bruno Fernandesovi, Nuno Mendesovi, Joao Palhinhovi nebo Pedro Goncalvesovi. Všechno to jsou portugalští reprezentanti, kteří si už v domácí lize vydobyly renomé hráčů s nesmírnou kvalitou a přestoupili, nebo zaručeně přestoupí do týmu z elitní soutěže. Mezi ně patří právě i Matheus Nunes.

Je mu stále pouze 23 let a hraje na pozici středního záložníka. Měří 183 centimetrů a málokterý záložník je tak dobře fyzicky vybavený jako právě on. Zároveň má famózní techniku. Nebylo nezvykem, že vybojoval míč a obratem ho přehodil soupeřovi přes hlavu, nebo poslal mezi nohama. Neskutečný hráč. Jeden z nejlepších box to box v Evropě. Před brankou je také velmi nebezpečný. V noze má dynamit, zakončit umí technicky a umí vymyslet i parádní finální přihrávku. V té pozici se nevyskytuje vzhledem k pozici a úkolům tak často, ale vzít za to umí.

Do Sportingu přišel v roce 2019 z Estorilu za částku blížící se k 1 milionu eur. Do Wolverhamptonu po 3 letech přestoupí za více než 50 milionů. Vše je hotovo, s klubem se dohodl, přestupová částka je dohodnutá a 23letý portugalský reprezentant bude hrát Premier League v dresu Wolves.

David Suchý / skysports.com

Nejnovější články