Zpět na » Premier League » Naděje Chelsea se rozplynuly. Antonio Rüdiger se dohodl na čtyřleté smlouvě s Realem Madrid

Premier League - Naděje Chelsea se rozplynuly. Antonio Rüdiger se dohodl na čtyřleté smlouvě s Realem Madrid

Naděje Chelsea se rozplynuly. Antonio Rüdiger se dohodl na čtyřleté smlouvě s Realem Madrid © yrtnews.com - Antonio Rudiger

0

Líbilo se

11.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Obránce Antonio Rüdiger se rozhodl o tom, kam povedou jeho další kroky po odchodu z Chelsea a podle informací televizní stanice Sky se dohodl na přesunu do Realu Madrid. Německému reprezentantovi v létě vyprší smlouva na Stamford Bridge, načež podepíše čtyřletý kontrakt se španělským mistrem.

Rüdiger už počítá pouze poslední týdny svého působení v Chelsea. Na Stamford Bridge mu totiž na konci letošní sezóny vyprší kontrakt a kouč Thomas Tuchel už dříve avizoval, že nový kontrakt hráč odmítl podepsat.

O Rüdigera se zajímala celá řada předních evropských klubů, včetně několika zástupců z Premier League. Hráčovi agenti měli jednat například s Barcelonou a ve hře byli také Manchester United, PSG nebo Juventus.

Největší úsilí o Rüdigerův podpis však měl předvést Real Madrid, který se také nakonec s hráčem dohodl na čtyřleté smlouvě s platem ve výši 400 tisíc eur týdně, kterou by německý stoper měl podepsat 1. července.

Svoje zklamání z blížícího se odchodu jednoho z klíčových hráčů posledních let Chelsea už vyjádřil také bývalý stoper klubu John Terry. „Jak jsme tohoto chlapa mohli nechat odejít?,“ napsal Terry na sociální síti Instagram.

Rüdiger sice měl možnost zůstat na Stamford Bridge, sankce uvalené na majitel klubu Romana Abramoviče ale v posledních týdnech znemožnily další jednání a klíčový stoper se rozhodl přijmout nabídku Realu Madrid.

RudigerAntonio Rüdiger se ústně dohodl na smlouvě s Realem Madrid. (zdroj: sportbible.com)

„Situace je taková, že chce klub opustit. Informoval mě o tom v soukromém rozhovoru,“ přiznal už před měsícem trenér Chelsea Thomas Tuchel.

„Dali jsme do toho všechno, já i klub, ale už jsme nedokázali bojovat se sankcemi. Bez sankcí bychom mohli alespoň bojovat, ale teď máme svázané ruce. Je to jeho rozhodnutí.“

„Je klíčovou postavou týmu a zůstane jí až do konce sezóny. Je to pro nás zklamání. Bude nám hodně chybět.“

Tuchel je nyní pod tlakem ohledně toho, zda se Chelsea podaří během léta přivést náhradu za Rüdigera.

Loňští vítězové Ligy mistrů mají od března zákaz podepisovat nové hráče a vyjednávat prodloužení smluv se stávajícími členy týmu. Vše by mělo vyřešit až převzetí klubu konsorciem Todda Boehlyho.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

budu se modlit k allahovi, aby jsi skončil jako hazard 2.0

ovmartin23
Eidur - 12.05. Odpovědět

Je aktuálně na vrcholu a jen díky TT. Příští sezónu už půjde dolů, neumí hrát ve 4 členné obraně, bude mít nižší plat, než v CFC. Takže jsem klidný Smajlík 1

Eidur

mi se těch 400.000 týdně zdá strašný úlet. je tady takový zlozvyk, že si hráč spočítá, že když mu tým nedá požadované, odejde zadarmo a tým bude muset koupit jiného hráče za X milionů. proto je výhodnější, dát to současnému za plat. celkem vydírání

ovmartin23
Nejnovější články