Zpět na » Premier League » Mason Greenwood byl propuštěn na kauci. Vyšetřování ale dál běží

Premier League - Mason Greenwood byl propuštěn na kauci. Vyšetřování ale dál běží

Mason Greenwood byl propuštěn na kauci. Vyšetřování ale dál běží © skysports.com, fotbalportal.cz - Mason Greenwood

1

Líbilo se

02.02. - SLEDUJEME Případ Masona Greenwooda má další pokračování. Fotbalista Manchesteru United byl během středy propuštěn z vazby na kauci. Takto to bude platit do ukončení vyšetřování. Dvacetiletý anglický útočník byl zadržen kvůli podezření ze znásilnění, napadení a vyhrožování smrtí. Všeho se měl dopustit na své přítelkyni Harriet Robson, která vše zveřejnila na Instagramu.

V neděli byl Mason Greenwood zadržen pro podezření ze znásilnění a napadení poté, co žena, která tvrdí, že došlo k násilí, zveřejnila na sociálních sítích fotografie a videa.

V pondělí byl policii poskytnut dodatečný čas na výslech dvacetiletého hráče a ten byl dále zatčen pro podezření ze sexuálního napadení a vyhrožování zabitím.

Ve středu policie v Manchesteru uvedla, že Greenwood byl propuštěn z vazby na kauci do doby, než bude zahájeno další vyšetřování.

V prohlášení se uvádí: „Greenwood byl propuštěn na svobodu: Dvacetiletý muž zatčený (v neděli 30. ledna 2022) pro podezření ze znásilnění a napadení ženy byl propuštěn na kauci až do ukončení dalšího vyšetřování.“

Greenwood byl po víkendovém obvinění suspendován z hraní nebo tréninku s Manchesterem United.

Obvinění byla zveřejněna na Instagramu v neděli ráno a obsahovala videa, fotografie a audiozáznam. Vše už bylo smazáno, protože potenciální oběti sexuálních deliktů nesmí být identifikovány a jejich anonymita je podle zákona doživotně chráněna.

V úterý večer vydal Manchester United prohlášení, v němž zopakoval své důrazné odsouzení násilí jakéhokoli druhu.

Klub dodal: „Jak již bylo dříve sděleno, Mason Greenwood nebude až do odvolání trénovat s klubem ani za něj hrát.“

Útočník z Bradfordu byl již dříve po svém prvním zatčení vyřazen z verzí hry FIFA 22 poté, společnost Nike pozastavila s hráčem smlouvu.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články