Zpět na » Premier League » Anthony Martial popírá tvrzení Ralfa Rangnicka, že odmítl hrát za United

Premier League - Anthony Martial popírá tvrzení Ralfa Rangnicka, že odmítl hrát za United

Anthony Martial popírá tvrzení Ralfa Rangnicka, že odmítl hrát za United © skysports.com, fotbalportal.cz - Anthony Martial

1

Líbilo se

16.01. - K sobotnímu utkání proti Aston Ville nebyl v nominaci Anthony Martial. Přiživily se tak spekulace o tom, že se blíží odchod francouzského útočníka z Old Trafford. Podle slov nového hlavního manažera Ralfa Rangnicka nemá Anthony Martial dál zájem nastupovat v barvách Manchesteru United. Ten však taková tvrzení striktně odmítá.

Anthony Martial vyvrátil tvrzení Ralfa Rangnicka, že odmítl hrát za Manchester United. Rangnick uvedl, že Martial nechtěl být v týmu poté, co United v sobotu při remíze 2:2 na hřišti Aston Villy měli na lavičce pouze osm náhradníků, mezi nimiž byli i dva brankáři.

Anthony Martial chce tento měsíc United opustit a od 2. prosince, kdy United vyhráli 3:2 nad Arsenalem, nenastoupil, ale šestadvacetiletý hráč trval na tom, že je k dispozici.

„Nikdy neodmítnu hrát zápas za Manchester United,“ uvedl Martial na Instagramu.

„Jsem tady už sedm let a nikdy jsem neznevažoval a nebudu znevažovat klub a fanoušky.“

Martial doufá, že tento měsíc odejde na hostování, aby mohl pravidelně hrát. Jeho preferovanou destinací zůstává Sevilla, protože věří, že právě tam si zahraje nejvíce, a to uprostřed zájmu dalších klubů včetně Barcelony a Juventusu.

Sevilla však zatím nabídla pouze polovinu Martialova platu.Má se za to, že United by ho rádi pustili na hostování, pokud by jim některý klub nabídl, že jim zaplatí celou částku plus poplatek za hostování.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Hittch - 17.01. Odpovědět

líná verbeš

Hittch
Nejnovější články