Zpět na » Premier League » Benjamin Mendy, obránce Manchesteru City, byl obviněn ze sedmého znásilnění

Premier League - Benjamin Mendy, obránce Manchesteru City, byl obviněn ze sedmého znásilnění

Benjamin Mendy, obránce Manchesteru City, byl obviněn ze sedmého znásilnění © mirror.co.uk, fotbalportal.cz - Benjamin Mendy

0

Líbilo se

22.12. - Vedení Manchesteru City vědělo o problémech Benjamina Mendyho, ale tohoto sedmadvacetiletého obránce suspendovalo až letos v srpnu. Benjamin Mendy má velké problémy. Nyní mu bylo sděleno obvinění z již sedmého znásilnění, ke kterému mělo dojít letos v červenci. Mendy je ve vazbě od šestadvacátého srpna.

Sedmadvacetiletý Benjamin Mendy, který byl již obviněn ze série sexuálních deliktů, byl minulý týden obviněn z dalšího znásilnění, které však podléhalo omezením pro oznamování.

Omezení byla zrušena ve středu, kdy se Mendy dostavil ke korunnímu soudu v Chesteru ke slyšení před soudním procesem v příštím roce.

Obvinění se týká nového stěžovatele a údajně k němu došlo v červenci letošního roku.

Mendy je nyní obviněn z osmi trestných činů proti pěti různým ženám, včetně sedmi případů znásilnění týkajících se čtyř žen.

Dřívější obvinění se týkají tří případů znásilnění, k nimž mělo dojít 11. října 2020, pohlavního styku 2. ledna 2021, jednoho znásilnění 24. července 2021 a dvou znásilnění 23. srpna 2021.

Mendy vystupuje před soudem společně se svým spoluobviněným Louisem Sahou Matturiem z Eccles, který je rovněž obviněn ze závažných sexuálních trestných činů vůči mladým ženám.

Francouzský internacionál je od svého zatčení 26. srpna ve vazbě. Oba muži byli po čtyřicetiminutovém slyšení, během něhož byl jejich soudní proces plánovaný na leden odročen na pozdější období, umístěni do vazby v HMP Altcourse v Liverpoolu.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Tuchel hat gesagt: Fickmaschine ???? Smajlík 5

Pro-Wazz

To je více než dal goolů v kariéře Smajlík 10

TuffGong

To od takových čit je zcela obvyklá věc, jenom se to u běžných lidí z médií řízených liberáli nikdy nedozvíš. Nelze se pak divit, že konkrétně zde máme tolik vymytých fofráků. Smajlík 12 Smajlík 7

AVSuvorov

aj keby "šel bručet" na 60 roku a vysiel z base, tak z neho lepsi clovek nebude, toto je ocividne osoba, ktorej chyba cit a ludskost a tu v chladku nenabudne

James1991
Související odkazy
Nejnovější články