Zpět na » Premier League » West Ham má na přestupovém seznamu záložníka Slavie Praha. Ve hře je dalších šest klubů Premier League

Premier League - West Ham má na přestupovém seznamu záložníka Slavie Praha. Ve hře je dalších šest klubů Premier League

West Ham má na přestupovém seznamu záložníka Slavie Praha. Ve hře je dalších šest klubů Premier League © - David Moyes

8

Líbilo se

02.08. - West Ham United podle informací serveru 90min.com obnovil svůj zájem o záložníka Slavie Praha Lukáše Masopusta, o kterého však má údajně zájem dalších nejméně šest anglických klubů. Českého reprezentanta, kterého si Slavia Praha cení na 6 milionů liber, by rád přivedl také Newcastle nebo Wolverhampton.

Poté, co v jeho dresu zaujali Tomáš Souček a Vladimír Coufal, se West Ham znovu rozhlíží po posile ze Slavie Praha. Klub, jenž je v poslední době spojován také s přestupem jiného českého reprezentanta Antonína Baráka, po roce obnovil svůj zájem o záložníka Lukáše Masopusta.

Osmadvacetiletý český reprezentant byl s přestupem ke Kladivářům spojován už loni, což potvrdil i hráčův agent a zdá se, že letos se situace opakuje.

„Moyes se mě ptal na Patrika Schicka, Lukáše Masopusta, ale také na některé další hráče. Chtěl vědět, jak to s Patrikem v tuto chvíli vypadá a zajímal se také o Lukáše,“ prohlásil známý agent Pavel Paska.

„Řekl jsem, že by bylo dobré pro něj i pro mě, kdyby šel do West Hamu. Lukáš by si přestup zasloužil a mně by se to moc líbilo. Je to skvělý fotbalista a skvělý člověk.“

I když to vypadá, že přestup do West Hamu je na spadnutí, ve hře je údajně nejméně šest dalších klubů, které dostaly nabídku podepsat Masopusta, kterému zbývá ve Slavii kontrakt na dva roky.

Podle 90min.com zvažují podpis hráče, který by vyšel na přibližně 6 milionů liber, také Newcastle, Wolves, Leicester City, Watford, Brighton a Crystal Palace.

David Moyes má nicméně v hledáčku také další hráče, mezi kterými nechybí stoper Chelsea Kurt Zouma, Mykola Matviyenko ze Šachtaru Doněck nebo Mouctar Diakhaby z Valencie.

Kam dál?

Vít Sedlák / 90min.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články