Zpět na » Premier League » Přestup Grealishe do City na spadnutí? Klub se s hráčem údajně dohodl na podmínkách budoucí smlouvy

Premier League - Přestup Grealishe do City na spadnutí? Klub se s hráčem údajně dohodl na podmínkách budoucí smlouvy

Přestup Grealishe do City na spadnutí? Klub se s hráčem údajně dohodl na podmínkách budoucí smlouvy © goal.com - Přestoupí Jack Grealish do Manchesteru City?

2

Líbilo se

16.07. - BULVÁRNÍK Asi Manchester City se nejvíce skloňuje v souvislosti s tím, jako možný a budoucí zaměstnavatel Jacka Grealishe, tedy hráče, který je jedním z těch vůbec nejsledovanějších během tohoto přestupového okna. Klub z Manchesteru má být již údajně připraven zaplatit výstupní klauzuli, která má být součástí smlouvy Jack Grealishe s týmem z Midlands. Mezi hráčem a City prý totiž již vznikla dohoda a jsou tak domluveny podmínky budoucího kontraktu.

Manažer Pep Guardiola se několikrát nechal slyšet, že je velkým fanouškem Jacka Grealishe a moc rád by ho viděl v dresu City. Web The Athletic přišel se zprávou, že dohoda mezi Cityzens a samotným hráčem je již senzačně na světě a obě strany našly společnou řeč.

I přes pochopitelnou snahu Villains udržet svůj klenot v Birminghamu i pro další sezónu, se klub musí totiž údajně potýkat s jedním, pro něj neřešitelným problémem. Tou má být, dle The Athletic, výstupní klauzule, kterou jsou právě teď Cityzens ochotni zaplatit a přivést tak hvězdného záložníka do svého týmu.

Přesná částka není zatím známa, ale dá se zcela jistě očekávat, že se bude pohybovat kolem hranice až 100 milionů liber. City by tak tímto přestupem mohlo překonat i částku, za kterou přestoupil Paula Pogba z Juventusu k městskému rivalovi City - Manchesteru United, který se odehrál v roce 2016 a Rudí ďáblové za něj zaplatili částku ve výši 89 milionů liber.

Je otázkou, nakolik jsou ještě velké šance Aston Villy udržet Jacka Grealishe. Manchester City toho má totiž pochopitelně hodně, co nabídnout. Vedle lukrativní smlouvy se může dále chlubit pravidelnými zápasy v Lize mistrů a v každé soutěži bojem o ty nejvyšší příčky a o zisk trofejí.

Jack Grealish už několikrát v minulosti ukázal loajálnost vůči klubu z Villa Parku. Ovšem je otázkou, zda a na jak dlouho ho Villains dokáží ještě udržet. Dle The Athletic je velmi reálný scénář, že Jack Grealish se po krátké dovolené, na které hráč je po evropském šampionátu, vrátí a začne jednání mezi oběma kluby o dokončení přestupu.

A v jakém dresu uvidíme Jacka Grealishe v příštím roce podle sázkových kanceláří na Britských ostrovech?

Aston Villa - 4/5
Manchester City - 10/11
Manchester United - 25/1
Chelsea - 25/1
Arsenal - 33/1
Liverpool - 33/1
Tottenham Hotspur - 40/1

Sebastian Suba / sportbible.com, theathletic.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Asi City

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články