Zpět na » Premier League » Přestup do Manchesteru United se neuskuteční, Jack Grealish chce jít jinam

Premier League - Přestup do Manchesteru United se neuskuteční, Jack Grealish chce jít jinam

Přestup do Manchesteru United se neuskuteční, Jack Grealish chce jít jinam © fourfourtwo.com - Jack Grealish

1

Líbilo se

12.05. - Hlavní tvůrce Aston Villy byl spojován s přestupem do Manchesteru United loni v létě. Ovšem, transfer se na poslední chvíli zrušil a nyní agent Jacka Grealisha prozradil, že Manchester United již není favoritem v seznamu nabídek. Ve hře je možnost zkusit angažmá v Manchesteru City, ale Aston Villa se bude snažit nejlepšího hráče týmu udržet a žádný přestup nedovolit.

Kapitán Aston Villy byl spojován s odchodem do vysněného klubu loni v létě, přičemž United stál na čele fronty. Jednu chvíli se říkalo, že probíhají jednání i s Manchesterem City, ale z toho nakonec nic nebylo a zůstalo pouze u spekulací. Nakonec se Grealish rozhodl zůstat v Aston Ville, se kterou podepsal dlouhou pětiletou smlouvu.

Agent Jonathan Barnett tvrdí, že o Grealisha má zájem několik klubů a není pravděpodobné, že proběhne přestup do United.

„Pravdou je, že nevíme, co se stane v této sezóně,“ řekl agent pro tamní média.

"Existuje mnoho klubů se zájmem a já bych Manchester United na tento seznam nezařadil."

„Aston Villa bude mít pohovor s Jackem i se mnou a poté se rozhodneme. Zatím nevíme, jak jednání dopadnou“

"V tuto chvíli je hráčem Villy a na nic jiného nemyslí. V létě by mohl být velkou hvězdou, možná měl hrát o něco dříve za Anglii.“

„Miluje Villu, ale myslím si, že si musíme jen počkat a uvidíme, jak se věci vyvinou. Je politováníhodné, že v tuto chvíli utrpěl zranění, ale to bude v pořádku,“ dodal agent.

Věta: možná měl hrát o něco dříve za Anglii, je myšlená tak, že v mládí Grealish odehrál několik zápasů v mládežnických reprezentacích Irska, protože jeho prarodiče mají irské kořeny, a právě to si agent myslí, že byla chyba a nejlepší hráč Aston Villy měl hrát za reprezentaci Anglie.

Aston Villa bude doufat, že si udrží svou hvězdu, která je od února mimo hru kvůli zranění, alespoň pro další sezónu. Grealish stále doufá, že se vrátí do akce před koncem sezóny Premier League, ale je nepravděpodobné, že by byl zapojen do tréninkového procesu a již tento čtvrtek hrál proti Evertonu.

Pětadvacetiletý Grealish se bude chtít vrátit velice rychle, aby ukázal, že má na to hrát s Anglií na Euru 2020. Bohužel jeho zranění trvalo dlouho a dá se předpokládat, že reprezentační trenér Southgate dá příležitost jiných hráčů, kteří jsou rozehraní a ve formě.

Kamil Zalabák / fotbalportal.cz, fourfourtwo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 13.05. Odpovědět

Šupáci z čukotky prohráli s Arsenalem, asi zapomněli zaplatit rozhodčího ať jim pískne penaltu...jo a blueFan je píča po fotrovi

Wazz
Zomba - 12.05. Odpovědět

Nevím zdali by bylo pro něho vhodné jít do MC ano chce vyhrávat tituly a poháry ok MC je nejlepší volba, ale aby se umístil v sestavě už takhle tam mají kvalitu na všech postech. Dle mě MC budou hledat hlavně náhradu za Aguera na postu hrotového útočníka

Zomba
blueFAN - 12.05. Odpovědět

Šupáci z ManU prohráli s Lestrem, asi zapomněli zaplatit rozhodčího ať jim pískne penaltu :D A Pyčus wazz je stále pyčus..

blueFAN
Wazz - 12.05. Odpovědět

retardovaný kripl jsi po fotrovi nebo po mámě ?

Wazz
DeviI - 12.05. Odpovědět

20 Smajlík 6

DeviI
Waldas - 13.05. Odpovědět

čo sa ozyvas ty modra mrdko? čo ten Arsenal včera, obrana v troskach? mlč demente

Waldas
Wazz - 12.05. Odpovědět

to je dobře, marodit může kdekoli jinde..

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články