Zpět na » Premier League » Arsenal zahájil vyšetřování Alexandre Lacazetta. Navzdory varování znovu inhaloval rajský plyn

Premier League - Arsenal zahájil vyšetřování Alexandre Lacazetta. Navzdory varování znovu inhaloval rajský plyn

Arsenal zahájil vyšetřování Alexandre Lacazetta. Navzdory varování znovu inhaloval rajský plyn © goal.com - Alexandre Lacazette

0

Líbilo se

18.05. - Arsenal zahájil interní vyšetřování týkající se videa, na kterém útočník Alexandre Lacazette zřejmě inhaluje rajský plyn z balónku. Pro francouzského útočníka by to nebyl první podobný prohřešek, už v roce 2018 dostal od klubu varování poté, kdy byl při inhalování vyfocen v nočním klubu s několika spoluhráči z Arsenalu.

„Jedná se o soukromou záležitost, kterou bereme velice vážně. Bude to řešeno interně,“ stojí v prohlášení Arsenalu. K vyšetřování přimělo Arsenal video, které sám útočník poslal na sociální síti Snapchat svým přátelům.

Lacazettovi může přitížit fakt, že jej klub varoval už v roce 2018, kdy se na veřejnost dostala jeho fotka z nočního klubu, kde inhaloval rajský plyn ve společnosti Seada Kolašinace, Mattea Guendouziho, Mesuta Özila a Pierra-Emericka Abameyanga.

V minulosti se stejný prohřešek provalil také u Raheema Sterlinga, Kylea Walkera nebo Jacka Grealishe.

Lacazette má za sebou smíšenou sezónu v dresu Arsenalu. Přestože je stále považován za jednoho z klíčových hráčů týmu, vstřelil letos před přerušením sezóny pouze devět gólů v 26 zápasech ve všech soutěžích.

Francouzský reprezentant je v poslední době znovu spojován s odchodem z Arsenalu, přičemž zájem o něj má jevit především Atlétiko Madrid. Pokud by k jeho odchodu ale skutečně mělo dojít, pak zřejmě pouze v případě výměny za záložníka Thomase Parteyho.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 18.05. Odpovědět

Smajlík 3 Smajlík 3 léčil coronu

Wazz
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články