Zpět na » Premier League » Unai Emery může po vyhazovu z Arsenalu zůstat v Anglii. Má nabídku z Premier League

Premier League - Unai Emery může po vyhazovu z Arsenalu zůstat v Anglii. Má nabídku z Premier League

Unai Emery může po vyhazovu z Arsenalu zůstat v Anglii. Má nabídku z Premier League © express.co.uk - Unai Emery

1

Líbilo se

10.12. - Ještě ani ne dva týdny je španělský trenér Unai Emery bez práce po vyhazovu z Arsenalu, brzy by se však mohl do Premier League vrátit na lavičce jiného klubu. Podle informací televizní stanice Sky byl Emery osloven a dokonce již vedl neformální rozhovory v Londýně se zástupci slavného anglického klubu.

Everton momentálně stejně jako Arsenal hledá nového manažera po vyhazovu Marca Silvy a přestože na prvním místě jeho seznamu potenciálních koučů klubu je trenér Šanghaje SIPG Vitor Pereira, zájem projevil i o Unaie Emeryho.

Španělský kouč už krátce po svém vyhazovu z Emirates Stadium prohlásil, že si nechce brát delší dovolenou a rád by se co nejdříve vrátil k fotbalu, přičemž je připraven zvážit nabídky ze Španělska, Itálie a Anglie a nadále přitom zlepšuje svoji angličtinu.

Emery je údajně na čtyřčlenném seznamu předsedy Evertonu Billa Kenwrighta a majoritního akcionáře Farhada Moshiriho při hledání nového manažera, stejně jako třeba kouč Neapole Carlo Ancelotti.

Arsenal propustil Emeryho po sérii sedmi zápasů bez výhry, která vygradovala prohrou 2:1 s Eintrachtem Frankfurt v Evropské lize, načež španělského kouče nahradil na lavičce dočasný trenér Freddie Ljungberg.

Emery působil v klubu od roku 2018, kdy po 22 letech vystřídal v Arsenalu manažera Arséna Wengera, na Emirates ale vydržel jen 18 měsíců, když v nové sezóně dokázal Arsenal pod jeho vedením vyhrát jen čtyři utkání ze 13 v Premier League.

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Gut ibinin

vladcevesmiru1
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články