Zpět na » Premier League » Manažer Arsenalu Unai Emery začíná ztrácet kabinu. Co se jeho hráčům nelíbí?

Premier League - Manažer Arsenalu Unai Emery začíná ztrácet kabinu. Co se jeho hráčům nelíbí?

Manažer Arsenalu Unai Emery začíná ztrácet kabinu. Co se jeho hráčům nelíbí? © express.co.uk - Unai Emery

1

Líbilo se

02.11. - Manažer Arsenalu Unai Emery má před sebou těžké týdny, ve kterých bude bojovat o svoji pozici. Po posledních nevydařených výsledcích Arsenalu se začalo mluvit o jeho možném odchodu a dokonce se objevují spekulace o tom, že se proti němu začínají po jeho podivných rozhodnutích obracet kromě fanoušků Kanonýrů i samotní hráči.

Kanonýry čeká v sobotu důležitý zápas proti Wolves, po středeční turbulentní porážce na penalty a vyřazením z Carabao Cupu s Liverpoolem se totiž znovu objevily spekulace o Emeryho budoucnosti na Emirates Stadium.

Španělský kouč je v poslední době častým terčem kritiky fanoušků Arsenalu, kterým se nelíbilo, že Emery prakticky vůbec nenasazoval do hry playmakera Mesuta Özila, který se přitom na Anfield Road prezentoval skvělým výkonem.

Pochybnosti vyvolal také způsob řešení kontroverzního sporu mezi záložníkem Granitem Xhakou a fanoušky Arsenalu, kteří po jeho reakci při střídání v utkání proti Crystal Palace ve velkém požadovali odebrání jeho kapitánské pásky.

Nicméně Emery se snažil Xhakovu reakci omlouvat a přestože hráči kapitánskou pásku nechal, nenasadil jej od té doby do žádného utkání.

Nejen tato rozhodnutí údajně nechápavě přijali i samotní hráči Arsenalu a podle informací deníku Express se proti bývalému kouči Sevilly a PSG kousek po kousku začíná obracet kabina Arsenalu.

Vedení klubu se již měli ozvat i agenti některých z hráčů a zpochybňovat Emeryho schopnosti. Podle nich hráči kvůli Emeryho špatné angličtině často nerozumí jeho pokynům a také kritizují jeho taktické schopnosti.

Vedení klubu je přesto stále odhodláno dát španělskému kouči čas tyto věci urovnat a zabojovat o umístění v top čtyřce Premier League. Jeho případným koncem v případě nesplnění cílů se přitom hodlá zabývat až po konci sezóny.

Kam dál?

Vít Sedlák / express.co.uk, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 05.11. Odpovědět

Jen si ho držte ... alespoň se nemluví jen o špatných výsledcích United. Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Kuzma
Související odkazy
Nejnovější články