Zpět na » Premier League » První dárek pro Sarriho? Juventus chce přivést oporu Tottenhamu Hotspur

Premier League - První dárek pro Sarriho? Juventus chce přivést oporu Tottenhamu Hotspur

První dárek pro Sarriho? Juventus chce přivést oporu Tottenhamu Hotspur © express.co.uk - Kieran Trippier

1

Líbilo se

04.06. - Juventus podle všeho již v nejbližších dnech představí svého nového trenéra, kterým by se měl stát současný kouč Chelsea Maurizio Sarri, jehož by mohla velice brzy následovat také první posila z Premier League. Italský velkoklub totiž podle Sky Italy projevil vážný zájem o pravého beka Tottenhamu Hotspur Kierana Trippiera.

Trippier je už od roku 2017, kdy do Manchesteru City přestoupil Kyle Walker, součástí základní sestavy Tottenhamu Hotspur, kterému v letošní sezóně přispěl k postupu do finále Ligy mistrů.

Juventus vidí Trippiera jako potenciální náhradu za obránce Joaa Cancela, který je často spojován s přestupy do Manchesteru United a Manchesteru City. Vedle Juventusu ale o Trippiera usiluje také Neapol, což potvrdil její kouč Carlo Ancelotti.

Trippier přiznal, že si zatím není jistý svou budoucností, ale pokud opustí Tottenham, rád by i tak zůstal v Anglii.

Po sobotní porážce ve finále Ligy mistrů s Liverpoolem, Tripper řekl: „Teď pojedu domů, strávím čas se svou rodinou a budu se zotavovat po dlouhé a těžké sezóně.“

„Chci zůstat v Anglii. Uvidím, co se stane a co chce klub, to je to nejdůležitější. Všechno dávám tomuto klubu - do tréninků a zápasů. Uvidíme, co se stane před sezónou.“

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články