Zpět na » Premier League » Lyonský Fekir odmítl novou smlouvu v Lyonu, a tak byl nabídnut Realu Madrid

Lyonský Fekir odmítl novou smlouvu v Lyonu, a tak byl nabídnut Realu Madrid

Lyonský Fekir odmítl novou smlouvu v Lyonu, a tak byl nabídnut Realu Madrid © marca.com - Nabil Fekir

1

Líbilo se

24.12. - V souvislosti s přestupem do Realu Madrid bývají často spojována jména různých fotbalistů. Naposledy pak médii proběhla zmínka o tom, že byl vedení Bílého baletu nabídnut 25letý záložník Olympique Lyon Nabil Fekir.

Není to ostatně poprvé, co bylo jméno francouzského fotbalisty zmiňováno v souvislosti s přestupem na Santiago Bernabéu. Už letos v létě se o ofenzivního záložníka Lyonu zajímalo hned několik klubů, mezi nimiž měl být i ten madridský.

Fekir má v Olympique Lyon kontrakt jen do roku 2020, což lehce znepokojuje prezidenta klubu Jeana-Michela Aulas i z toho důvodu, že hráč už odmítl podepsat novou smlouvu.

V letošní sezóně Fekir odehrál 16 utkání, v nichž vstřelil v rámci francouzské ligy a Ligy mistrů šest branek a na další čtyři pak přihrál.

Podle Marcy je nyní Real Madrid ve fázi zkoumání, jestli se Fekira pokusí získat. „Vedení Bílého baletu hledá ofenzivního hráče, který by v budoucnu mohl v menší či větší míře převzít roli Luky Modriće. V příštích dnech se management Los Blancos pokusí uzavřít angažování argentinského záložníka Exequiela Palaciose. Jeho lednový příchode se ale každým dnem vzdaluje a vypadá to spíš na jeho letní přestup. Ve stejném období přijde i Rodrygo," píše José Felix Díaz z Marcy.


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články