Zpět na » Premier League » Mendes po operaci kotníku

Premier League - Mendes po operaci kotníku

0

Líbilo se

02.03. - Záložník Portsmouthu Pedro Mendes se podrobil chirurgickému zákroku, který měl vyřešit jeho problémy s vazy ve zraněném kotníku, a bude Jihoangličanům nějakou dobu chybět.

Portugalské eso Pompey se se zraněním potýká od 10. února tohoto roku, kdy ho brutálním faulem zezadu poslal k zemi Joey Barton. Mendes musel být následně odnesen na nosítkách a zápas s Manchesterem City nedohrál. Portsmouth tehdy vyhrál 2:1 a byl to právě tento absentér, který se postaral parádní ranou o úvodní gól utkání a nasměroval domácí k zisku třech bodů.

V příštím duelu s Blackburnem zvládl odehrát jen 55 minut, když mu bolesti v noze opět nedovolily absolvovat celý zápas.

Mendes celou situaci pečlivě prodiskutoval se specialistou na podobné problémy a po vzájemně dohodě padl verdikt – operace. Zákrok si však vyžádá delší rekonvalescenci, protože jeho kotník ještě není stoprocentně v pořádku a trenér Pompey Harry Redknapp se zcela určitě nebude moci spolehnout na služby opory záložní řady Portsmouthu v sobotu proti Chelsea a i další prognózy ohledně startu v následujících ligových utkáních s Readingem a Fulhamem nejsou příliš příznivé.

/ home.skysports.com/Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články