Zpět na » Premier League » Distinovi se nelíbí výroky kapitána

Premier League - Distinovi se nelíbí výroky kapitána

0

Líbilo se

17.03. - Obránce Manchesteru City Sylvain Distin zareagoval na některé výroky kapitána týmu Richarda Dunna, který kritizoval výkony některých zahraničních spoluhráčů. Na atmosféru v kabině Citizens jeho chování prý nemělo dobrý vliv.

V souvislosti se špatnými výsledky Manchesteru City v poslední době se nedávno ozval kapitán Richard Dunne, který si vzal na mušku některé hráče ze zahraničí. Podle něj se schovávají a nechtějí na sebe vzít zodpovědnost.

"Hráči z Francie a Itálie to zkrátka nepobrali, vzali si to osobně. My teď ale musíme přestat obviňovat jeden druhého. Klíčové je zůstat pohromadě. Problémy bychom měli řešit z očí do očí a snažit se pochopit i toho druhého. To je cesta, jak to zlepšit. Je to pro nás těžké období, ale musíme zůstat při sobě a komunikovat mezi sebou," popsal dění v týmu Distin.

Francouzský obránce se také zastal manažera Stuarta Pearce. Na trenérském postu podle něj chyba není, svoje výtky směřoval spíše na samotné hráče.

"Vše, co manažer může udělat, je správně nás nasměrovat na tréninku, poradit nám. Když už ale vstoupíme na hřiště, je to na nás. Změna manažera není v této situaci nejlepším řešením, protože my se jako hráči nezměníme. Měnit manažera kvůli motivaci by bylo hloupé," dodal na obranu Stuarta Pearce Distin.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články