Zpět na » Premier League » Roeder: Sezóna není neúspěšná

Premier League - Roeder: Sezóna není neúspěšná

0

Líbilo se

16.03. - Trenér Newcastlu United Glenn Roeder tvrdí, že navzdory výpadku v osmifinále Poháru UEFA s nizozemským AZ Alkmaar nepovažuje letošní ročník za neúspěšný.

Nizozemci včera porazili na svém stadionu Magpies 2:0 a po předchozí prohře 4:2 ze St. James Parku postoupili do další fáze, protože góly z hřišť soupeřů mají v evropských pohárech přece jen vyšší hodnotu.

Čtvrteční vyřazení má za následek, že anglické mužstvo letos již nezíská žádnou trofej a nejspíš nedosáhne ani na nějaký výraznější úspěch. I tak 51letý odmítá popadnout panice a do budoucnosti se dívá optimisticky.

„Je velice jednoduché říci, že pro Newcastle je tohle nepodařený ročník. Dobře víte o našich problémech, které jsme měli potom, co jsme se 6 měsíců museli neustále potýkat se zraněnými hráči. Nyní se situace zlepšila, ale měli jsme nabírat body s týmem, ve kterém hráli samí zkušení fotbalisté. Momentálně nám zbývá odehrát 9 ligových utkání a potřebujeme z nich vydolovat, co možná nejvíce bodů,“ sdělil trenér, jenž byl po včerejším vyřazení velice zklamaný a roznícený.

Po porážce od Alkmaaru navíc přiznal, že někteří z jeho svěřenců se v současnosti nenacházejí v optimální formě.

„Obdrželi jsme 2 branky. Potřebovali jsme vstřelit jediný gól, abychom postoupili. To bylo rozhodující. Z našeho hlediska ty dvě branky padly zcela na vrub naší chabé defenzívy. Mrzí mě to, protože, když jsme hráli minulý týden, tak obrana odvedla dobrou práci, na rozdíl od včerejška. Máme mnoho fotbalistů, kteří jsou z formy. Především jde o hráče, od kterých bych očekával daleko lepší výkony,“ dodal Roeder.

/ home.skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články