Zpět na » Premier League » Andy Johnson: Miluju Everton

Premier League - Andy Johnson: Miluju Everton

0

Líbilo se

16.03. - Andy Johnson důrazně popřel, že by byl v Evertonu nespokojen. V posledních dnech se objevily v médiích zprávy, že po roce stráveném na Goodison Parku by měl klub opustit.

Některé čtvrteční zprávy hovořily o Johnsonově odchodu jako o velmi pravděpodobné věci. V Liverpoolu se prý od příchodu z Crystal Palace nezabydlel a nejraději by změnil dres. Dnes však útočník anglické reprezentace podobné zprávy dementoval a trvá na tom, že v modrém dresu je nadmíru spokojen.

"Kdybych tu mohl podepsat smlouvu až do konce kariéry, udělal bych to hned zítra. Jsem tu nadmíru spokojený, miluju klub, fanoušky a všechny spoluhráče. Jsem si jistý, že to fanoušci ví, ale chci v tom udělat jasno - tyto zprávy jsou lži, mám to tady rád a je pro mě ctí oblékat si každý týden přes hlavu modrý dres Evertonu," řekl Johnson klubovým stránkám Toffees.

Johnson nebyl pro Everton levnou záležitostí, jeho příchod stál Davida Moyese 8,6 milionů liber, které poslal na účet Crystal Palace v létě 2006. Jeho start do letošní sezóny byl pohádkový, v prvních týdnech se pohyboval na předních místech tabulky střelců celé soutěže a výborná forma mu vynesla i pozvánku do anglické reprezentace. Důrazný šestadvacetiletý útočník odehrál za Toffees letos 26 utkání a vstřelil v nich 10 gólů.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články