Zpět na » Premier League » Benítez odmítá spekulace o Realu

Premier League - Benítez odmítá spekulace o Realu

0

Líbilo se

16.03. - Manažer Liverpoolu Rafael Benítez odmítl spekulace médií a fanoušků o možném návratu do Ĺ panělska, kde by měl převzít už několik let tápající madridský Real. Svoji budoucnost hodlá naopak i nadále spojit s Liverpoolem.

Posledním koučem, který na Santiagu Bernabeu zatím hoří jako papír je vyhlášený italský stratég Fabio Capello. Po vyřazení z Ligy mistrů a nepřesvědčivých výkonech v domácí soutěži visí jeho budoucnost na vlásku. Média okamžitě začala spekulovat o jeho nástupci a horkým kandidátem pro ně byl právě Rafa Benítez z Liverpoolu, který se již údajně měl setkat s vedením Realu Madrid právě kvůli případnému angažmá. Ĺ panělský kouč však dnes prohlásil, že nemá v plánu na Anfield Road končit.

"V médiích se vždy objevuje spousta spekulací a hlavně o takovém klubu jako Real Madrid. Také jsem četl v jedněch novinách, že jsem se měl sejít s představiteli Realu, ale není to pravda. V Liverpoolu jsem šťastný, to je pravda. Nikde jinde bych nedostal tolik podpory jako tady. Jsou tu teď noví majitelé a pro mě je důležité si s nimi promluvit o další budoucnosti. Zatím jsem s nimi mluvil jen jednou, když poprvé přišli do klubu. Potřeboval bych s nimi mluvit co nejdříve. Ne však o tom, kolik mi poskytnou peněz na posily, ale o věcech, které by mohly posunot klub zase dále," vysvětlil Benítez, že má s Liverpoolem svoje plány.

Martin Vymyslický / football.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články