Zpět na » Premier League » Cole chce být zpět 4. dubna

Premier League - Cole chce být zpět 4. dubna

0

Líbilo se

11.03. - Zraněními zmítaný záložník londýnské Chelsea Joe Cole by se rád vrátil do zpět do hry 4. dubna, tedy v den, kdy Blues čeká první zápas čtvrtfinále Ligy mistrů proti španělské Valencii.

Letošní sezóna je pro Colea opravdu velmi smolná. Na předsezónním turné Chelsea v USA si poranil koleno a do hry se vrátil až v říjnu. Zdraví mu však dlouho nevydrželo, na konci listopadu si zlomil zánártní kost a bylo jasné, že zmešká většinu letošního ročníku a o zopakování pohádkové minulé sezóny si bude muset nechat jen zdát. I boss Chelsea Jose Mourinho se obával, že Cole už si v této sezóně nezahraje, ale dnes přišel s dobrou zprávou - Cole ještě letos Blues pomůže.

"Joe mi řekl, že bude připraven pro zápas s Valencií. Když ne tam, tak o týden později. Bude se snažit, dal si to za cíl a já to rád slyším. Minulou sezónu pro nás byl klíčovým hráčem. Odehrál svůj nejlepší ročník v kariéře a byl skvělý od začátku až do konce, zkrátka neuvěřitelný. Letos to bylo pět minut sem, pět minut tam a nakonec operace a dlouhá pauza," jistě potěšil všechny fanoušky Chelsea Mourinho.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články