Zpět na » Premier League » Chelsea má v hledáčku tři brankáře. Celtic její nabídku za Craiga Gordona odmítl

Chelsea má v hledáčku tři brankáře. Celtic její nabídku za Craiga Gordona odmítl

Chelsea má v hledáčku tři brankáře. Celtic její nabídku za Craiga Gordona odmítl © thesun.co.uk - Craig Gordon

0

Líbilo se

26.01. - Celtic podle informací televizní stanice Sky odmítl nabídku Chelsea za brankáře Craiga Gordona. Skotský reprezentant je jedním ze tří gólmanů, které Chelsea zvažuje jako náhradu za svoji brankářskou dvojku Asmira Begoviče, jenž je blízko odchodu do Bournemouthu.

Gordon má sice v týmu skotského mistra už jen šestiměsíční smlouvu, manažer Celticu Brendan Rodgers přesto tvá na tom, že 34letý veterán zůstává důležitou součástí jeho plánů a klub proto odmítl nabídku Chelsea.

Rodgers se k informacím o možném odchodu Gordona vyjádřil krátce po středeční výhře 1:0 nad St. Johnstonem, kdy řekl: „Něco jsem před zápasem slyšel a nejsem překvapený.“

„Kolem našich hráčů je spousta spekulací. Pro ně je to dobře, protože zájem velkých klubů znamená, že hrají velice dobře. Ale Craig je významnou součástí toho, co tady dělám. Je mu 34 let, takže před sebou může mít ještě pořádnou řádku let a stát se skutečným pilířem našeho týmu.“

Na otázku, zda Chelsea nabídkou za Gordona pouze ztrácí čas, Rodgers odpověděl: „Ano, samozřejmě.“

Gordon je od svého příchodu do Celticu v roce 2014 jednou z opor týmu a v letošní sezóně odchytal bývalý brankář Hearts a Sunderlandu za skotského mistra už 34 utkání.

Podle Sky však Gordon není jedinou vyhlédnutou náhradou Chelsea za Asmira Begoviče. V hledáčku mají Blues také Diega Lopeze z Espanyolu a Fernanda Musleru z Gatalasaraye.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články