Zpět na » Premier League » Antonio Conte nezaručuje Ivanovičovu budoucnost v Chelsea

Antonio Conte nezaručuje Ivanovičovu budoucnost v Chelsea

Antonio Conte nezaručuje Ivanovičovu budoucnost v Chelsea © zimbio.com, fotbalportal.cz - Branislav Ivanovič

3

Líbilo se

28.01. - Lednový přestupový termín se blíží ke konci, ale i na poslední chvíli se dají očekávat zajímavé transfery. V jednom z nich může figurovat Branislav Ivanovič. Srbský obránce vypadl ze sestavy Chelsea a mohl by zamířit jinam. Zájem mají Zenit Petrohrad a Everton. Ani Antonio Conte nezaručil, že Ivanovič v týmu zůstane.

V únoru bude Branislavu Ivanovičovi 33 let. Od svého příchodu do Chelsea v roce 2008 odehrál více než 350 utkání a dosáhl na velké úspěchy. Předtím působil v Lokomotivu Moskva. Dlouho měl jisté místo v obraně Blues.

Ještě na začátku letošní sezóny byl v základní sestavě Conteho celku, ale po tom, co italský kouč změnil rozestavení na 3-4-3, se Ivanovič usadil na lavičku náhradníků.

Proto se logicky začalo spekulovat o Ivanovičově odchodu z Chelsea. Je spojován zejména se Zenitem Petrohrad a Evertonem.

Antonio Conte také nevyvrátil, že by mohl srbský obránce již v lednu Stamford Bridge.

„Nevím, jestli se kolem něj něco děje.“

„Zbývají ještě čtyři dny do konce přestupového okna. Je tady spousta spekulací.“

„Když jsem změnil rozestavení na tři obránce, tak se něco změnilo. Musel jsem učinit rozhodnutí.“

„Myslím si, že až dosud byl vždy zapojen do našeho týmu.“

Chelsea nyní čeká 4. kolo FA Cupu proti Brendfordu. Hned poté hraje v lize veledůležité souboje s Liverpoolem a Arsenalem. Antonio Conte se soustředí na následující zápas.

„Hrajeme dva těžké zápasy proti týmům, které jsou našimi rivaly v boji o titul. Ale teď je má koncentrace plně zaměřena na FA Cup.“

„Doufám, že to tak mají v hlavách nastavené i mí hráči. Je to pro nás příležitost. Pro mě je to šance, abych viděl hráče, kteří tolik nehrají.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články