Zpět na » Premier League » Oscar míří do Číny. Chelsea souhlasila s přestupovou částkou ve výši 60 miliónů liber

Oscar míří do Číny. Chelsea souhlasila s přestupovou částkou ve výši 60 miliónů liber

Oscar míří do Číny. Chelsea souhlasila s přestupovou částkou ve výši 60 miliónů liber © skysports.com, fotbalportal.cz - Oscar přestupuje do čínské Šanghaje

3

Líbilo se

23.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Je hotovo. Brazilský záložník Oscar upřednostnil čínské peníze před fotbalem na nejvyšší úrovni a míří do klubu Šanghaj SIPG. Oba kluby se dohodly. Chelsea souhlasila s přestupovou částkou ve výši 60 miliónů liber. Oscar, jehož trenérem bude André Villas-Boas, se kterým se setkal už na Stamford Bridge, má údajně pobírat více než 500 000 liber týdně.

Chelsea oficiálně nepotvrdila výši přestupové částky, ale hovoří se o 60 miliónech liber. Oscar přitom do Chelsea přišel za nějakých 19 miliónů liber z brazilského Internacionalu. Je to pro Chelsea rekordní přestup. Za Davida Luize inkasovala v roce 2014 od PSG 50 miliónů liber.

Oscar má podle zdrojů SkySports v čínskému klubu Šanghaj SIPG pobírat týdenní plat přesahující částku 500 000 liber. Po dvanácti měsících následuje do Číny svého bývalého spoluhráče z Chelsea - Ramirese, který hraje za klub Jiangsu Suning.

„Jsem velmi rád, že jsem podepsal smlouvu se Šanghají SIPG. Je to pro mě důležitý den. Připojuji se ke své nové rodině v Číně,“ prohlásil Oscar.

V týmu se sejde s trenérem André Villas-Boasem, pod kterým působil i v Chelsea. I tohoto portugalského kouče zlákaly peníze z Číny.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články