Zpět na » Premier League » Drzé Brémy: Děkujeme Arsenalu za Gnabryho. Ten zopakoval Dietera Müllera po 40 letech

Premier League - Drzé Brémy: Děkujeme Arsenalu za Gnabryho. Ten zopakoval Dietera Müllera po 40 letech

Drzé Brémy: Děkujeme Arsenalu za Gnabryho. Ten zopakoval Dietera Müllera po 40 letech © 101greatgoals.com, fotbalportal.cz - Gnabry řádil

2

Líbilo se

12.11. - Ve včerejším programu kvalifikace o MS 2018 se urodil jeden poměrně očekávaný debakl. San Marino prohrálo s Německem 0:8. Hattrickem se blýskl Serge Gnabry. Přitom to byl jeho debut v národním týmu. Takový počin se německému reprezentantovi povedl naposledy v roce 1976 a postaral se o něj Dieter Müller. Na takový úspěch zareagoval Werder Brémy, kam Gnabry přestoupil z Arsenalu.

Je mu jednadvacet let. Jeho otec pochází z Pobřeží Slonoviny, jeho matka je Němka. Gnabry si vybral německou reprezentaci. Včera prožil svůj debut v dospělém národním týmu a byla to premiéra z říše snů.

Gnabrymu se podařilo proti San Marinu docílit hattrick. Německo rozprášilo svého soupeře na jeho půdě 0:8. Na tento počin zareagoval Werder Brémy na svém twitterovém účtu, když nejprve oslavil svého hráče a poté popíchl i Arsenal, odkud Gnabry v létě přestoupil.

kjbvx(zdroj: twitter.com)

V Arsenalu působil v letech 2012 až 2016. Na hřiště se ale dostal jen v deseti případech a zaznamenal jeden gól. V minulé sezóně hostoval ve West Bromwichi, kde si připsal jediný start.

Ve Werderu se mu daří. Během devíti ligových zápasů nastřílel 4 góly a připsal si jednu asistenci. Budou snad v Arsenalu nakonec zklamaní, že Gnabryho pustili pryč?

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Michal Čermák / thesportbible.com, skysports.com, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
SorJen - 12.11. Odpovědět

čistokrvný Nemec..Aďo sa musi v hrobe obracať Smajlík 5 Smajlík 5

SorJen
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články