Zpět na » Premier League » Wiganu se vrací uzdravený Scharner

Premier League - Wiganu se vrací uzdravený Scharner

0

Líbilo se

24.03. - Wigan získá pro svůj záchranářský boj další "posilu". Do týmu se totiž vrací uzdravený Rakušan Paul Scharner. Sedmadvacetiletý obránce či záložník by se rád co nejdříve dostal zpět do základní sestavy, ze které jej vyřadilo zranění kolene.

Tři měsíce marodil rakouský reprezentant se zraněným kolenem. Už však stihl odehrát celý zápas za rezervu a na čtvrt hodinky naskočil také do zápasu s Fulhamem. V dalším zápase by Scharner už rád nastoupil od začátku. Právě souboj s Charltonem o nadcházejícím víkendu bude patřit mezi nadmíru důležité zápasy a Scharner by nerad chyběl.

"Chci naskočit do hry. Udělám, co bude v mých silách, abych nastoupil. Cítím se stoprocentně zdravý a v plné kondici," říká odhodlaně Scharner.

Ăšvodní zápas po dlouhodobém zranění se mu zrovna moc nepovedl, stal se smutným hrdinou zápasu. Svůj návrat na zelený pažit totiž "oslavil" vlastní brankou, která znamenala porážku s rezervou Boltonu 0:1. Scharner však přiznává, že soutežní zápas mu velmi pomohl.

"Ihned po zápase jsem druhý den normálně trénoval. Po dlouhém zranění jsem byl opravdu natěšený. Byl to pro mě zajímavý večer. Myslím, že jsem hrál celkem dobře, ale ke vší smůle jsem těsně před koncem dal ten gól kolenem, kterým jsme prohráli. To se ve fotbale stane. Raději si dám vlastní gól, než abych ještě ležel u lékaře," dodává s úsměvem.

Vhod mu mohla přijít také reprezentační pauza, kde by mohl ještě více zapracovat na fyzické kondici. Scharner by však raději získal zápasové zatížení, které mu dá více než trénink.

"Hrát zápasy je rozdíl. Můžete trénovat jak tvrdě chcete, běhat a běhat, posilovat, ale ten zápasový adrenalin vám to nenahradí. Zápasy za rezervu nejsou sice na takové úrovni jako v A-týmu, ale je to přeci jen lepší než trénink," uzavírá Scharner.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články