Zpět na » Premier League » Malbranqua znovu reprezentace minula

Premier League - Malbranqua znovu reprezentace minula

0

Líbilo se

24.03. - I přes množství zranění, které francouzský národní tým postihly, se znovu nedočkal pozvánky záložník Tottenhamu Hotspur Steed Malbranque. A znovu vyjádřil své zklamání nad tím, jak jej reprezentační kouč Raymond Domenech opomíjí.

Steed Malbranque prožil několik podařených let ve Fulhamu a ani po přestupu do Tottenhamu nepřestal dokazovat svoje kvality. Naposledy se v dresu trikolóry představil ještě v jedenadvacítce. Jeho touha vyzkoušet si dres "áčka" je dobře známá, ale vše závisí na Raymondu Domenechovi. A ten se zatím tváří tak, jako kdyby ani nevěděl, že nějaký Malbranque existuje. Dokazuje to například to, že reprezentační lodivod se na něj nebyl ani jednou podívat. Pro nadcházející kvalifikační utkání přitom povolal hned čtyři nováčky (Abou Diaby z Arsenalu, Lassana Diarra z Chelsea, Samir Nasri z Marseille a Frederic Piquionne z Monaka), ovšem Malbranque zůstal znovu stranou. Sympatické je, že se nevzdává. Chce pokračovat v dobrých výkonech a v reprezentační pozvánku stále doufá.

"Jsem zklamaný, protože reprezentační kouč se na mě ani jednou nepřijel podívat. To mě mrzí, ale takový je život. Ani jsem s ním nemluvil. Když chci do reprezentace, musím hrát dobře za Tottenham, pak uvidím," řekl zklamaný ofenzivní záložník.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články