Zpět na » Premier League » Redknapp bude v létě znovu nakupovat

Premier League - Redknapp bude v létě znovu nakupovat

0

Líbilo se

23.03. - Podobně jako tomu bylo minulé léto, hodlá i letos Harry Redknapp přivést do Portsmouthu několik nových tváří. Rád by se vrátil i k těm hráčům, kteří byli na jeho seznamu posil vysoko, ale jejich příchody nakonec zrealizovány nebyly.

Pompey měli skvělou první polovinu sezóny, když se neustále drželi v první šestce Premier League. V posledních týden už se pohybují spíše ve středu tabulky a Redknapp si je vědom toho, že pokud se chce v příští sezóně znovu pohybovat mezi top mužstvy, musí svůj tým posílit. Minulé léto byl na přestupovém trhu asi vůbec nejaktivnějším manažerem, přesto ale přiznal, že většinu hráčů, které chtěl, se mu nepodařilo přivést.

"Pokud chceme do první šestky, musíme posílit. A v létě to uděláme. Vlastník je velmi ambiciózní. Abych řekl pravdu, tak se nám nepodařilo přivést vyhlédnuté hráče. Snad jen v případě Sola Campbella a Davida Jamese. Už jsme byli dohodnutí s Villou na přestupu Garetha Barryho, ale zrovna v tu chvíli byli bez manažera. Blízko jsme byli také v případě Stiliana Petrova z Celticu a zkoušel jsem získat i Anelku a Ryana Nelsena z Blackburnu. Pokud bychom tyto hráče měli, asi bychom v první šestce byli. V létě posílíme, protože ten mladík, co klub vede, má opravdu velké ambice," řekl Redknapp.

Velezkušený manažer také vysvětlil, proč pustil do Birminghamu Andyho Colea. Bývalý střelec Manchesteru United několikrát prohlásil, že jeho angažmá v Portsmouthu není úplně podle jeho představ, protože přednost dostávala spíše dvojice Kanu - Mwaruwari. Redknapp jeho odchod odůvodnil tím, že si jsou s Kanuem příliš podobní a tudíž nemohou nastupovat vedle sebe.

"Když spolu hráli Andy a Kanu, neměl jsem na hřišti nikoho, kdo by se vracel dozadu," dodal Redknapp.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články