Zpět na » Premier League » Nabídnou Spurs 20 milionů za Naniho?

Premier League - Nabídnou Spurs 20 milionů za Naniho?

0

Líbilo se

23.03. - Další míčový kouzelník možná zamíří do Premier League. Řeč je o dvacetiletém mladíkovi ze Sportingu Lisabon - Nanim. Portugalský klub sice ještě konkrétní nabídku neobdržel, ale už nyní vyhlásil, že pod 20 milionů eur s cenou nepůjde. Zájem už prý projevil Tottenham Hotspur.

Nani je přirovnáván ke svému krajanovi Cristianu Ronaldovi z Manchesteru United, který se také dříve nechal slyšet, že by byl rád, kdyby se spolu sešli v jednom dresu na Old Trafford. Red Devils byli také jedním z týmů, které se o Naniho zajímaly už dříve, ve hře byla také londýnská Chelsea. Posledním klubem, který by Naniho rád získal, je Tottenham Hotspur. V cestě však stojí již zmínaná přestupová částka, kterou zřejmě Spurs nebudou schopni akceptovat. Odhaduje se, ze Martin Jol by mohl nabídnout zhruba polovinu, tedy asi 10 milionů eur.

"Klub, který bude Naniho chtít, bude muset zaplatit 20 milionů eur. Jedině tehdy bude moci odejít. Víme o zájmu několika anglických klubů, to je normální, protože se jedná o nesmírně kvalitního hráče. Ale ještě jsme neobdrželi ani jednu konkrétní nabídku," řekl mluvčí Sportingu.

"Vše záleží jen na Sportingu, protože hráč tam má platnou smlouvu. Ale Nani je hráč s enormním potenciálem a spousta velkoklubů se na něj ptá," dodal Naniho agent Jorge Mendes. Portugalcova smlouva vyprší v létě příštího roku.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články