Zpět na » Premier League » Američané podporují Beniteze

Premier League - Američané podporují Beniteze

0

Líbilo se

22.03. - Tom Hicks, jeden z amerických podnikatelů, kteří mají 31. března letošního roku převzít Liverpool FC, sdělil, že jeho současný trenér Rafael Benitez, má jejich plnou podporu.

Hicks se svým partnerem Georgem Gilletem, s nímž se má ujmout klubu Reds, jsou připraveni na konečnou fázi, kdy se stanou vlastníky týmu z Anfield Road. Na příští týden je nachystána schůzka těchto dvou Američanů a kouče Beniteze, kde budou mimo jiné Ĺ panělovi sděleny informace o budoucích plánech této dvojice zámořských businessmanů.

Hicks a Gillet se stanou oficiálními vlastníky liverpoolského klubu od utkání s Arsenalem, jenž je na programu 31. března a kde rovněž půjde o třetí příčku tabulky. Po skončení zápasu bude uspořádáno už zmíněné setkání.

„Chystáme se setkat s „Rafou“ po utkání s Arsenalem. Celou svou rodinu budu mít zde a George také. Budeme oslavovat náš první zápas v roli nových vlastníků. Potom zasedneme a všechno prodiskutujeme (s Benitezem),“ poznamenal Hicks v rozhovoru pro BBC Radio Five Live.

Na otázku zda bývalý trenér Valencie figuruje v jejich dalších plánech, Hicks odpověděl: „Naprosto.“

/ teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články