Zpět na » Premier League » Warnock : To je skandál!

Premier League - Warnock : To je skandál!

0

Líbilo se

19.03. - Hrubě se manažerovi Sheffieldu Neilu Warnockovi nelíbilo, že jeho protějšek na lavičce Middlesbrough nechal v zápase s Manchesterem City odpočívat některé své klíčové hráče a umožnil tak zachraňujícím se Citizens překvapivě zvítězit 2:0. Warnock použil dokonce slova skandál, znechucení, neúcta.

Middlesbrough nastoupilo do zápasu s Manchesterem City bez několika tradičních opor, protože už za dva dny měl klub na programu opakované utkání FA Cupu proti Manchesteru United. Manažer Gareth Southgate nechal na lavičce Jonathana Woodgata, Julia Arcu nebo Marka Viduku. Boro zápas nezvládlo a prohrálo 0:2, což znamenalo, že Citizens se díky zisku tří bodů dostali v tabulce právě před Sheffield a udělali důležitý krok k záchraně. Podle Warnocka bylo Southgatovo rozhodnutí nechutné a neuctivé k ostatním týmům na konci tabulky. Novináře také ujistil, že v FA Cupu bude fandit United.

"Osobně si myslím, že je to ostuda. Vím, že Stuart je Garethův přítel a že je čeká Manchester United, ale chtěl bych je vidět, jak by se zachovali, kdyby prohráli posledních šest zápasů a byli pod neustálým tlakem. Je to skandální a není to fér k týmům jako Sheffield nebo Charlton, kteří bojují o přežití. Jsem absolutně znechucený. Southgate musel vědět, že bez těch tří hráčů nemají moc šancí vyhrát. Bez nich byli jen stínem obvyklého týmu," řekl naštvaný Warnock. Začal také spekulovat o tom, že by se podobná situace mohla opakovat i proti West Hamu.

"Gareth je mladý manažer a já doufám, že se z toho poučí. V sobotu hrají s West Hamem, Curbishley je také jeho přítel, takže to možná uvidíme znovu. Nechápu, co od toho čeká. Jsem si jistý, že Alan Pardew cítí to stejné. Zápas proti United pro ně bude důležitý a já doufám, že dostanou to, co si zaslouží," řekl Warnock.

Manažera Sheffieldu potkala také další nepříjemná zpráva - nejlepší střelec týmu Rob Hulse mu bude chybět až půl roku. V zápase s Chelsea si přivodil po střetu s brankářem Petrem Čechem dvojitou zlomeninu nohy.

"Chirurg říkal, že se operace povedla. Mohl by chybět asi šest měsíců, což je méně, než jsme čekali. Musíme se s tím srovnat a dát šanci ostatním. Máme Jona Steada, Christiana Nadeho nebo Dannyho Webbera. Luton Shelton se také pořád zlepšuje," dodal Warnock.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články