Zpět na » Premier League » Čecha mrzí zranění Roba Hulse

Premier League - Čecha mrzí zranění Roba Hulse

0

Líbilo se

20.03. - Petr Čech letos přitahuje nejrůznější zranění jako magnet. Nejprve byl postižen on sám, když jej ze hry vyřadilo vážné zranění hlavy. Poté se v hotový lazaret proměnil celý tým Chelsea, různá zranění trápila podstatnou část jeho spoluhráčů. Posledním případem je víkendová srážka českého gólmana s Robem Hulsem, který ji odnesl dlouhodobým zraněním.

Hulse byl po střetu s Petrem Čechem odnesen na nosítkách a pozdější rentgen ukázal, že nejlepší střelec Sheffieldu utrpěl dvojitou zlomeninu kotníku. Manažer Neil Warnock odhaduje dobu jeho léčení na šest měsíců. Český gólman ví, jaké to je, být v pozici zraněného. Když mu v říjnu minulého roku Stephen Hunt z Readingu prorazil lebku, nikdo nečekal, že by se mohl vrátit do hry za tři měsíce. Nyní se sám ocitl v pozici "zlého muže", ačkoliv tento souboj byl jistojistě nezaviněný. Přesto však gólman Blues vyjádřil svů soucit a popřál Hulsovi brzký návrat na zelený pažit.

"Když jsem šel pro míč, tak jsme se srazili a já hned věděl, že to bylo dost tvrdé. Byl jsem rád, že míč jde vedle a není to gól, ale pak jsem ho viděl ležet za brankou a jak jsem uviděl jeho nohu, bylo mi jasné, že je zle. Čekal jsem, až někdo zakopne míč a snažil jsem se tam být s ním, protože to pro něj muselo být velmi bolestivé. Samozřejmě to byla nehoda, ale je vždycky smutné, když vidíte zraněného spoluhráče nebo protihráče. Zranit se v tomto střetu byla opravdu velká smůla," řekl Čech.

Sedmadvacetiletý Rob Hulse se po letním příchodu z Leedsu stal jasnou jedničkou v útoku Blades a manažer Warnock na něj hodně sázel. V letošní sezóně Premier League odehrál 29 zápasů a dokázal osmkrát rozvlnit síť soupeře.

Martin Vymyslický / skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články