Zpět na » Premier League » Pokud Louis van Gaal odejde, je místo tvoje, dostal José Mourinho ujištění od agenta

Pokud Louis van Gaal odejde, je místo tvoje, dostal José Mourinho ujištění od agenta

Pokud Louis van Gaal odejde, je místo tvoje, dostal José Mourinho ujištění od agenta © mirror.co.uk - Vystřídá Louise van Gaala José Mourinho?

1

Líbilo se

18.05. - Spekulace kolem možného příchodu Josého Mourinha na Old Trafford stále neutichají a přestože sám portugalský manažer potvrdil, že zatím nepodepsal žádnou smlouvu, podle zdrojů stanice Sky Sports bylo Mourinhovi řečeno, že pokud se majitelé Manchesteru United rozhodnou po konci sezóny vyhodit Louise van Gaala, je místo na lavičce United jeho.

Navzdory tomu, že se letošní sezóna pro Rudé ďábly blíží ke svému konci a nic zatím nenasvědčuje tomu, že by Louis van Gaal v létě měl tým opustit, neustávají spekulace kolem možného příchodu bývalého manažera Chelsea Josého Mourinha.

Ten teprve minulý týden prozradil, že se dosud nedohodl na angažmá se žádným klubem, ale podle Sky Sports News se měl v centru Londýna sejít na večeři s agentem Jorgem Mendesem a svým právníkem a společně diskutovali o Mourinhově dalších krocích.

Mendes se sice rozhodl nevyjadřovat k dotazu na Mourinhovu budoucnost a v pondělí večer z Londýna odletěl, ale podle Sky Sports měl svého klienta ujišťovat, že jedná o jeho angažmá na Old Trafford.

„Opravdu o tom nic nevím, nemám žádný klub. V červenci ale budu zpátky,“ odpověděl sám Mourinho minulý týden na dotaz o zájmu United.

Kromě Manchesteru United byl Mourinho v posledních dnech znovu spojován také s Paris Saint-Germain, kde však nedošlo k žádné změně situace a na Parc des Princes nadále zůstává trenér Laurent Blanc.

Mourinho byl sice v dubnu bezprostředně po vyřazení v Lize mistrů Manchesterem City kontaktován zástupci PSG, ale Mourinhovou prioritou je nyní čekat a sledovat dění na Old Trafford, kde by se mělo rozhodnout po finále FA Cupu.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články